Fantastinėje 6 įvarčių fiestoje – „Man City“ ir „Newcastle“ ekipų lygiosios © REUTERS nuotr.

Sekmadienio vakarą „Newcastle United“ ir „Manchester City“ ekipos sirgaliams padovanojo tikrą futbolo spektaklį. „Šarkos“ namuose rezultatu 3:3 sužaidė su Pepo Guardiolos auklėtiniais.

Svečiai rungtynes pradėjo su greitu įvarčiu. 5 minutę savo komandą į priekį išvedė baudos aikštelėje kamuolį gavęs Ilkayus Gundoganas.

Tačiau, įvartį praleidę Eddie Howe auklėtiniai visiškai negerbė varžovų favoritų etiketės ir perėmė rungtynių kontrolę. Susikurti pavojingi momentai „šarkoms“ davė vaisių. 28 minutę Miguelis Almironas po Allano Saint-Maximino perdavimo pasiuntė kamuolį į vartus ir rezultatas tapo 1:1.

Tačiau šeimininkai stabdyti neplanavo ir 39 minutę „Newcastle“ puolėjas Calumas Wilsonas po dar vieno Saint-Maximino rezultatyvaus perdavimo išvedė savo komandą į priekį.

54 minutę „šarkų“ krašto gynėjas Kevinas Trippier visiškai šokiravo „miestiečius“ pelnydamas fantastiško grožio įvartį. Anglas baudos smūgiu iš maždaug 25 metrų pasiuntė kamuolį į viršutinį vartų kampą ir rezultatas tapo 3:1.

„Šaltu dušu“ apipilti Guardiolos auklėtiniai įjungė aukštesnę pavarą, perėmė rungtynių kontrolę, bei pelnė du greitus įvarčius.

61 minutę pasižymėjo savo šanso baudos aikštelėje išlaukęs Erlingas Haalandas. Vos už trijų minučių Kevinas de Bruyne atliko perdavimą „iš fantastikos srities“ komandos draugui Bernardo Silvai, kuris užtikrintai nuginklavo oponentų vartininką.

Likusioje rungtynių eigoje svečiai turėjo iniciatyvą, tačiau mačas baigėsi lygiosiomis.

„Manchester City“ pametė pirmuosius taškus šiame sezone ir šiuo metu „Premier“ lygoje užima antrąją turnyrinės lentelės poziciją. Tuo tarpu, „Newcastle United“ rikiuojasi šeštoje vietoje.