Fantastika: rezultatyvioje kovoje olandus įveikusi Austrija – pirma mirtininkų grupėje © AP nuotr.

2024 metų Europos čempionato mirtininkų grupė D baigėsi gan netikėtai – austrai finišavo pirmi.

Palankaus rezultato Dortmunde sulaukusi Austrija puikiai atliko ir savo darbą. Jie 3:2 palaužė Nyderlandų rinktinę.

6-ąją Nyderlandai pradėjo atsilikinėti. Į savus vartus įsimušė Donyellis Malenas.

Prastą pirmą olandų kėlinį indikavo ir Joey Veermanas. Šansą gavęs centro saugas buvo pakeistas dar nesibaigus pirmajam kėliniui – 35-ąją minutę.

Iškart po pertraukos rezultatą gražiu smūgiu išlygino Cody Gakpo.

Romano Schmidas 59-ąją minutę vėl persvėrė rezultatą Austrijos naudai.

Po keitimo į aikštę žengęs Woutas Weghorstas galva atliko perdavimą Memphiui Depay'ui, kuris atstatė lygybę. Netrukus Marcelis Sabitzeris pasinaudojęs kiaura olandų gynyba pelnė savo įvartį – 3:2.

Olandai per likusį laiką nesugebėjo išlyginti rezultato ir austrai šventė pergalę. Jie D grupėje finišavo pirmi.