Fantastika: paskutinėmis minutėmis 2 įvarčių persvarą praradusi „Borussia“ patyrė pralaimėjimą © AFP nuotr.

Šeštadienio popietę vykusiame mače Dortmundo „Borussia“ namuose, dramatiškai, rezultatu 3:2  nusileido Bremeno „Werder“ vienuolikei.

Dortmundo ekipai sunkiai sekėsi kurtis progas visų rungtynių metu. Edino Terzičiaus auklėtiniai atliko vos 5 smūgius vartų link, tačiau 2 iš jų virto pirmaisiais rungtynių įvarčiais įvarčiais.

Šeimininkai į priekį išsiveržė 45+2 minutę. Smūgiu iš baudos aikštelės prieigų pasižymėjo Julianas Brandtas.

Antrąjį įvartį „Borussia“ ekipai pelnė Raphaelis Guerreiro. Portugalas fantastišku smūgiu iš toli „nuginklavo oponentų vartininką“ 77 minutę.

Tačiau, „Werder“ ekipa nenuleido rankų ir rungtynių metu turėtą žaidybinę persvarą pradėjo paversti įvarčiais tiksint paskutinėms mačo sekundėms.

89 minutę atsilikimą sušvelnino baudos kamuolį į viršutinį vartų kampą pasiuntęs Lee Buchananas, o 90+3 savo oponentus šokiravo puikiu smūgiu galva rezultatą išlyginęs Niklas Schmidtas.

Kraują užuodę svečiai vos už keletos minučių pelnė ir pergalingą įvartį. Šį kartą po greitos kontraatakos pasižymėjo Oliveris Burke.

Dortmundo „Borussia“ patyrė pirmąjį pralaimėjimą šiame sezone ir šiuo metu rikiuojasi šeštoje turnyrinės lentelės pozicijoje su 6 taškais savo sąskaitoje. Laipteliu žemiau rikiuojasi „Werder“ ekipa turinti 5 taškus.

„Augsburg“ 1:2 „Mainz“

„Bayer Leverkusen“ 0:3 „Hoffenheim“

„Stuttgart“ 0:1 „Freiburg“

„Wolfsburg“ 0:0 „Schalke“