FA taurė: "West Brom" eliminavo "Liverpool" klubą, "Tottenham" dar turės pakovoti (VIDEO)

Šį vakarą jau sužaista 12 iš 12 FA taurės ketvirtojo etapo mačų. Juose "Premier" lygos klubų pasirodymai buvo skirtingi.

Pirmasis žaidęs "Leicester City" svečiuose "Peterborough" komandą tiesiog sudaužė ir dvikova pasibaigė rezultatu 5-1. Čia žibėjo dublius pelnę Kelechi Iheanacho ir naujokas Fousseni Diabate, o dar vieną tikslų smūgį pridėjo Wilfredas Ndidi.

"Brighton & Hove Albion" taip pat laimėjo, tačiau "Middlesbrough" buvo palaužtas tik pačioje rungtynių pabaigoje. Vienintelį įvartį pelnė Glennas Murray.

"Swansea City" tuo tarpu nesugebėjo nugalėti "Notts County" iš ketvirtojo Anglijos diviziono, kurio gretose į tikslų Luciano Narsingho įvartį atsakė Jonathanas Steadas. Šioms komandoms reikės susitikti dar kartą.

Tokiu pačiu rezultatu baigėsi "Huddersfield Town" ir "Birmingham City" mačas, kuriame Steve'o Mounie suteiktą pranašumą aukščiausio diviziono atstovams panaikino Lukasas Jutkiewiczius.

Trečiosios lygos lyderis "Wigan Athletic" parklupdė Londono "West Ham", kuris po pirmojo Willo Griggo įvarčio liko be iš aikštės pašalinto Arthuro Masuaku. Griggas 62-ąją minutę iš 11 metrų baudinio dar ir įtvirtino pergalę.

Dviejų "Premier" lygos ekipų akistatoje tarp "Southampton" bei "Watford" pergale džiaugėsi futbolininkai iš pietų. Jiems dar trečiąją minutę įvartį pelnė gynėjas Jackas Stephensas, kuris vėliau, kartu su komandos draugais, apsigynė nuo visų "širšių" atakų.

Vėlesnėse rungtynėse Londono "Tottenham" išvykoje susigrūmė su ketvirtoje pagal pajėgumą šalies futbolo lygoje rungtyniaujančia "Newport". "Spurs" buvo arti gėdingo pasitraukimo iš turnyro, tačiau Harry Kane'o įvartis padėjo pratęsti seriją.

38-ąją minutę "Newport" kiek netikėtai įsiveržė į priekį. "Spurs" ekipai buvo itin sunku atsitiesti, o itin pavojingomis progomis svečiai taip pat negrasino.

Vis dėlto "Tottenham" išgelbėjo tikslus H. Kane'o smūgis 82-ąją minutę. Rungtynės baigėsi lygiosiomis, todėl dėl patekimo į kitą etapą komandos susikaus dar kartą, tačiau kova persikels į "Spurs" tvirtovę.

Paskutinėse vakaro rungtynėse "Liverpool" susigrūmė su "West Brom". "Anfield" stadionas nebuvo nudžiugintas - Alano Pardew auklėtiniai rezultatu 3-2 patiesė šeimininkus.

Rungtynės "raudoniesiems" prasidėjo Roberto Firmino įvarčiu, tačiau varžovai per keturias minutes šeimininkams atsakė net dviejais tiksliais smūgiais - į pergalę "West Brom" vedė du įvarčius pasiekęs Jay'us Rodriguezas.

27-ąją minutę Roberto Firmino galėjo išlygini rezultatą, tačiau nerealizavo 11 metrų baudinio. Pirmojo kėlinio pabaigoje "Liverpool" buvo pasiųsti į nokdauną - Craigas Dawsonas atliko smūgį iš aštraus kampo ir Joelis Matipas nesugebėjo išmušti kamuolio, skriejančio į vartus.

Antrajame kėlinyje Mohamedas Salah sušvelnino atsilikimą, tačiau "Liverpool" išlyginamojo įvarčio taip ir nepasiekė, o kelialapiu į kitą etapą džiaugėsi "West Brom".

Šiose rungtynėse netrūko stabdymų - teisėjas apie keturis kartus naudojosi VAR sistema ir net sykį po jos neįskaitė įvarčio, kai "West Brom" jau buvo jį atšventę.

"Peterborough United" 1 - 5 "Leicester City"

"Huddersfield Town" 1 - 1 "Birmingham City"

"Hull City" 2 - 1 "Nottingham Forest"

"Middlesbrough" 0 - 0 "Brighton & Hove Albion"

"Milwall" 2 - 2 "Rochdale"

"Milton Keynes Dons" 0 - 1 "Coventry City"

"Notts County" 1 - 1 "Swansea City"

"Sheffield United" 1 - 0 "Preston North End"