FA taurė: "Man Utd" pranoko "Derby" ir žengė į kitą etapą (VIDEO)

Penktadienį Anglijos FA taurėje prasidėjo ketvirtasis etapas, kuriame sužaistos vienerios rungtynės.

"Pride Park" stadione savo žiūrovų palaikomas "Derby" klubas susigrūmė su "Manchester United". "Raudonieji velniai" įrodė savo pranašumą prieš varžovus ir žengė į kitą etapą.

Svečius iš Mančesterio 16-ąją minutę į priekį išvedė Wayne'as Rooney, tačiau 37-ąją minutę aikštės šeimininkai sugebėjo išlyginti rezultatą.

Antrajame kėlinyje "Man Utd" nebeklydo ir Daley Blindo su Juano Mato įvarčiai nulėmė įtikinamą Louiso van Gaalo auklėtinių pergalę rezultatu 1-3.

Rytoj FA taurėje bus sužaista dar 13 ketvirtojo etapo rungtynių.

"Derby" 1 - 3 "Man Utd"
16' [0 - 1] W. Rooney
37' [1 - 1] G. Thorne
65' [1 - 2] D. Blind
83' [1 - 3] J. Mata

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/8258034" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>