FA taurė: H. Sono ir A. Danjuma įvarčiai nukalė pergalę „Tottenham“ ekipai © Action Images via Reuters nuotr.

Šeštadienio vakarą vykusiame FA taurės šešiolikfinalyje „Tottenham“ rezultatu 3:0 įveikė antrame pagal pajėgumą Anglijos divizione rungtyniaujančią „Preston“ ekipą.

„Preston“ pirmame kėlinyje demonstravo pagirtiną gynybą ir komandos į pertrauką išėjo rezultatui esant 0:0.

Visgi „Pentinai“ sugebėjo pralaužti oponentų gynybą 50 minutę. Puikiu tolimu šūviu oponentų vartininką nuginklavo Heung-Min Sonas.

Korėjietis 69 minutę į savo sąskaitą įsirašė dublį, pademonstruodamas puikią kamuolio kontrolę ir galingu smūgiu pasiūsdamas kamuolį į vartus.

Galutinį tašką Antonio Conte auklėtiniai padėjo 87 minutę, kuomet savo debiute Arnaut Danjuma po Dejano Kulusevskio perdavimo pelnė trečiąjį savo ekipos įvartį.