FA taurė: „Everton“ namuose palaužė penkto diviziono ekipą © JumpStory nuotr.

FA taurės aštuntfinalyje „Everton“ rezultatu 2:0 įveikė penktame Anglijos divizione esančią „Boreham Wood“ ekipą.

Pirmame kėlinyje „Irisams“ sunkiai sekėsi regzti atakas. Realiausią progą pasižymėti turėjo Jarradas Branthwaite‘as, tačiau pastarojo smūgis skriejo šalia virpsto.

Vis gi, antrame kėlinyje „Everton“ sugebėjo įrodyti savo pranašumą. 57 minutę pirmąjį rungtynių įvartį pelnė Salomonas Rondonas. Po Jonjoe Kenny perdavimo iš krašto, puolėjas žemu smūgiu į apatinį vartų kampą nuginklavo priešininkų vartininką.

Franko Lampardo auklėtiniai pasižymėjo ir dar kartą. 71 minutę kamuolį į vartus pasiuntė Richarlisonas, tačiau jo įvartis buvo anuliuotas po VAR peržiūros.

„Everton“ galiausiai padvigubino savo persvarą. Dublį į savo sąskaitą įsirašęs Salomonas Rondonas, 84 minutę, po Andros Townsendo perdavimo iš krašto, smūgiu galva pasiuntė kamuolį į vartus.

„Irisai“ keliauja į FA taurės ketvirtinalį, kuriame susitiks su „Crystal Palace“ vienuolike.