FA taurė: "Chelsea" žengė į aštuntfinalį, "Tottenham" išleido pergalę mačo pabaigoje

FA taurėje šeštadienį buvo sužaista dešimt šešioliktfinalio rungtynių.

Į kitą etapą pirmuoju bandymu neprasibrovė Jose Mourinho treniruojamas Londono "Tottenham". Pastarieji rungtynių pabaigoje išleido pergalę mače su "Southampton".

58-ąją minutę "Spurs" į priekį išvedė Heungas-minas Sonas, tačiau to svečiams nepakako – 87-ąją minutę Sofianas Boufalas išplėšė komandai papildomą dvikovą.

Atsakomosios rungtynės dėl patekimo į aštuntfinalį įvyks "Tottenham" stadione.

Kitose rungtynėse pergalę ir bilietą į kitą etapą iškovojo Londono "Chelsea". Franko Lampardo kariauna 2:1 pranoko "Hull City".

"Mėlyniesiems" dviejų įvarčių persvarą sukrovė Michy Batshuayi ir Fikayo Tomori. 78-ąją minutę rezultatą sušvelnino lenkas Kamilis Grosicki, tačiau "Chelsea" išlaikė persvarą ir pasiekė pergalę.

Į aštuntfinalį taip pat prasibrovė "Leicester", "Norwich", "Sheffield United", "Portsmouth" ir "West Brom". Dar trys dvikovos baigėsi lygiosiomis.