FA taurė: „Chelsea“ tik po pratęsimo palaužė trečio diviziono ekipą © JumpStory nuotr.

Šeštadienio popietę FA taurėje, Londono „Chelsea“ namuose po pratęsimo, rezultatu 2:1 palaužė „Plymouth Argyle“ vienuolikę.

Rungtynių pradžioje „Piligrimai“ Londono ekipą pavaišino „šaltu dušu“. 8 minutę iš standartinės padėties aukštu perdavimu padavė kamuolį į baudos aikštelę ir smūgiu galva vartininką Kepą Arrizabalagą nuginklavo Macaulay Gillesphey.

Tuchelio auklėtiniai likusioje pirmojo kėlinio turėjo iniciatyvą ir 41 minutę ją pavertė išlyginamuoju įvarčiu. Po Masono Mounto perdavimo iš krašto Cesaras Azpilicueta kulnu nukriepė kamuolį į vartus ir rezultatas tapo 1:1.

Antrame kėlinyje vaizdas nesikeitė. „Aristrokratai“ ir toliau spaudė oponentus, bei turėjo keletą puikių progų išsiveržti į priekį, tačiau didvyriškai gynęsi svečiai išlaikė rezultatą lygų ir rungtynės kėlėsi į pratęsimą.

Pratęsimo metu „Chelsea“ sugebėjo įrodyti savo pranašumą. 105+2 minutę po puikios komandinės atakos baudos aikštelėje atsidūręs Marcosas Alonso pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir rezultatas tapo 2:1.

„Plymouth“ komandos futbolininkai turėjo auksinę progą išlyginti rezultatą pačioje rungtynių pabaigoje. Teisėjas po Malango Sarr pražangos skyrė 11 metrų baudinį į „Chelsea“ komandos vartus. Vis gi, Kepa Arrizabalaga didvyriškai atrėmė Ryano Hardie smūgį nuo žymos ir išlaikė savo komandos persvarą.

Po šios pergalės Tuchelio auklėtiniai užsitikrina kelialapį į FA taurės aštuntfinalį.