„Šiaulius“ papildė jaunimo rinktinių narys © FA Siauliai nuotr.

Prieš ateinantį penktadienį startuosiantį „TOPsport A lygos“ sezoną FA „Šiauliai“ ekipa sulaukė dar vieno naujoko.

Iš komandos rikiuotės iškritus Vytui Gašpuičiui klubo vadovai ėmėsi veiksmų taisant susidariusią situaciją, todėl nusprendė ieškoti vidurio gynėjo pozicijoje galinčio rungtyniauti futbolininko. Juo tapo Lietuvos vaikinų iki 21 metų rinktinėje įsitvirtinęs gynėjas Kristupas Keršys.

20 metų gimtadienį rugsėjo mėnesį atšventęs lietuvis į Saulės miestą atvyksta iš Latvijos aukščiausiame divizione rungtyniaujančios FS „Metta“ ekipos. Tiesa, vidurio gynėjas geltonai juodiems atstovaus nuomos pagrindais.

8-uoju šio tarpsezonio naujoku tapęs Kristupas savo kelionę profesionalaus futbolininko karjeros link pradėjo jau minėtoje Latvijoje, vėliau žaidėjas persikėlė į Slovakijos „Slovan“, tačiau ten ilgai neužsibuvo ir nusprendė laimės ieškoti Vokietijoje, kur beveik 3 metus atstovavo aukščiausioje Vokietijos futbolo lygoje rungtyniaujančios „Werder Bremen“ jaunimo ekipoms.

Po laiko Vokietijoje futbolininkas sugrįžo į „Metta“, kur galiausiai ir sulaukė savojo šanso debiutuoti vyrų futbole. Žaliai baltų ekipoje gynėjas iš viso sužaidė 46 rungtynes, pelnė 2 įvarčius ir atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų.

5-uoju numeriu pažymėtus marškinėlius vilkėsiantis Kristupas taip pat buvo nuolat kviečiamas į įvairaus amžiaus rinktines, o paskutiniu metu įsitvirtino vaikinų iki 21 metų rinktinėje, kurioje sužaidė 7 susitikimus ir pelnė du įvarčius.

„Viskas pozityvu, esu pasiruošęs kovoti ir atiduoti visą save Saulės miestui. Nestokoju motyvacijos, tad stengsiuosi daryti viską, kad padėti pagrindinei miesto komandai pasiekti savus tikslus.

Kalbant apie patį mano sprendimą, tai praėjusį savaitgalį sužaidus kontrolines rungtynes prieš tą pačią „Šiaulių“ komandą vėliau netikėtai sulaukiau pasiūlymo prisijungti prie jos gretų. Tiesa sakant, to tikrai nesitikėjau, nes kaip visi žinome, sezonas prasideda jau vos už kelių dienų. Ši komanda yra tikrai stipri ir turi sukaupusi daug patirties, kas mano nuomone yra labai svarbu ir naudingai tolimesnei mano karjerai.

Lietuvoje futbolo lygis yra tikrai geras, laukia daug iššūkių, naujų patirčių ir daug sunkaus darbo, jog būtų pasiekti visi tikslai. Asmeniškai sieksiu įgyti daugiau žaidybinės patirties ir išsikovoti vietą startinėje sudėtyje.

Aistruoliams norėčiau dar kartą pasikartoti, jog esu pasiruošęs kovoti ir atiduoti visa save vardan jų palaikomos komandos. Greitai susimatysime, iki greito!- kalbėjo komandą sustiprinęs K. Keršys.

 • Ghhmm

  Pavaryk, Kristupai!

  • 0
 • Ghhmm

  Pavaryk, Kristupai!

  • 0
 • Ghhmm

  Pavaryk, Kristupai!

  • 0

Komentuoti

Prisijungti su FB