FA „Šiauliai“ ir „Džiugas“ prapliupo įvarčiais © Kulis Photography nuotr.

Po rinktinių pertraukos sugrįžusi „TOPsport A lyga“ išsiskyrė labai rezultatyvia kova Saulės mieste. 17-ajame ture FA „Šiauliai“ atsiliko dviem įvarčiais, tačiau pasiekė tašką susitikime su Telšių „Džiugu“ – 3:3.

Pirmasis kėlinys sėkmingiau prasidėjo šeimininkams. 16-ąją minutę po tolimo smūgio kamuolys labai dėkingai atšoko Donatui Kazlauskui ir šis jį nukreipė į vartus.

Svečiai į tai atsakė net trimis įvarčiais. 29-ąją minutę puikią kontrataką sėkmingai pabaigė Dominykas Kubilinskas, 42-ąją minutę po pakelto kampinio galva taikliai smūgiavo Lukas Ankudinovas, o dar po trijų minučių D. Kubilinskas džiaugėsi dubliu.

Antrame kėlinyje šiauliečiai greitai sušvelnino rezultatą – 53-iąją minutę pasižymėjo Davis Ikauniekas. Šeimininkų padėtis siekti taško gerokai suprastėjo, nes už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo pašalintas Egidijus Vaitkūnas.

Vis dėlto 86-ąją minutę D. Ikaunieko dublis atstatė pusiausvyrą, o Lukas Paukštė paskutinėmis minutėmis išgelbėjo komandą nuo labai pavojingo Nino Noordanuso bandymo.