F. Santosas: šioje grupėje reikia vadovautis principu „Žudyk, arba būsi nužudytas“ © AP nuotr.

Vieninteliame Euro 2020 stadione, kuriame atmosferą gali kaitinti sausakimšos futbolo aistruolių tribūnos, čempionų vardą ginanti Fernando Santoso kariauna palaužė vengrus. Pergalė trijų įvarčių persvara komandai suteikė galimybę „įsirašyti“ į sąskaitą tris taškus ir leido jos lyderiui Cristiano Ronaldo pagerinti du Europos pirmenybių rekordus.

Jis šiame mače tapo pirmuoju žmogumi, sužaidusiu penkiuose čempionatuose. Pelnęs du įvarčius jis tapo ir visų laikų rezultatyviausių pirmenybių žaidėjų (jo sąskaitoje 11 įvarčių), aplenkęs legendinį Michelį Platini (9 įvarčiai).

Komandos treneris Fernando Santosas, po rungtynių komentavo: 

„Antrajame kėlinyje buvome kiek...nekantrūs. Laikas tiksėjo, o mes labai norėjome laimėti. Pradėjau atlikti keitimus, kad padidinčiau rungtynių tempą. „Pastūmiau“ Ronaldo šiek tiek į kairę, kad Guerreiro turėtų daugiau erdvės įvarčiui susikurti.“

„Visi: tiek pagrindinės vienuolikės žaidėjai, tiek į aikštę išėję po keitimų žaidė gerai. Dabar mes koncentruojamės į rungtynes su Vokietija. Šioje grupėje reikia progresuoti. Pasakykime tai paprastai, kaip tai mėgo daryti Luizas Felipe Scolari: reikia vadovautis principu „Žudyk, arba būsi nužudytas,“ - baigdamas pridūrė treneris.