F. Lampardo treniruojamas "Derby" išspyrė "Man Utd" iš Anglijos lygos taurės

Antradienį aštuoni "Premier" lygos klubai stojo į kovą Anglijos lygos taurėje, kurioje žaidžiamas trečiasis etapas.

Sensacija buvo pateikta "Old Trafford" stadione, kur "Manchester United" susigrūmė su "Championship" pirmenybėse rungtyniaujančia "Derby County". Legendinio Franko Lampardo vadovaujama "Derby" ekipa po 11 metrų baudinių serijos patiesė "raudonuosius velnius", kurie savo pasirodymą šiame turnyre baigė vos tik jį pradėję.

"Man Utd" vienuolikei rungtynės prasidėjo kone idealiai - jau 3-ąją minutę Juanas Mata puikiu smūgiu išvedė šeimininkus į priekį. Pranašumą J. Mourinho auklėtiniai išsaugojo iki 59-os minutės, kai nuostabų įvartį baudos smūgiu įmušė Harry Wilsonas.

Šeimininkų situacija dar labiau pablogėjo, kai iš aikštės 67-ąją minutę už žaidimą ranka už baudos aikštelės ribų raudona kortele buvo nubaustas vartininkas Sergio Romero. Jį pakeitęs Lee Grantas kelis kartus gelbėjo "United" nuo antrojo įvarčio, tačiau 85-ąją minutę nebegalėjo padėti net ir patyręs vartų sargas - Jackas Marriottas antruoju bandymu nukreipė kamuolį į šeimininkų vartus.

"Derby" artėjo link sensacingos pergalės, tačiau per pridėtą laiką kur buvęs, kur nebuvęs išlyginamąjį įvartį galva pasiekė Marouane'as Fellaini.

Komandos stojo realizuoti 11 m. baudinius. Serija buvo labai ilga - abiejų ekipų žaidėjai kone idealiai mušė savo smūgius, kol galiausiai aštuntąjį "Man Utd" gretose pramušė Philas Jonesas.

"Derby" triumfavo, o F. Lampardas įsirašė kol kas skambiausią pergalę į savo kaip trenerio istorijos puslapį.

Kitose rungtynėse jokių sunkumų su "Oxford Utd" vienuolike neturėjo "Man City" ekipa - pergale rezultatu 3:0.

Taip pat į kitą etapą žengė "Bournemouth", Londono "Fulham", "Leicester" ir "Crystal Palace".

"Man Utd" 2 - 2 "Derby" (baudinių serija: 7-8)
3' [1 - 0] J. Mata
59' [1 - 1] H. Wilson
85' [1 - 2] J. Marriott
90+4' [2 - 2] M. Fellaini
67' S. Romero ("Man Utd") pašalintas iš aikštės

<iframe width="500" height="300" src="//ok.ru/videoembed/893938305734" frameborder="0" allow="autoplay" allowfullscreen></iframe>

"Oxford Utd" 0 - 3 "Man City"
36' [0 - 1] G. Jesus
78' [0 - 2] R. Mahrez
90+2' [0 - 3] P. Foden

<div style="width: 100%; height: 0px; position: relative; padding-bottom: 56.250%;"><iframe src="https://streamable.com/s/rll3s/spyeyj" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width: 100%; height: 100%; position: absolute;"></iframe></div>

"Bournemouth" 3 - 2 "Blackburn"
14' [1 - 0] J. Stanislas
58' [2 - 0] J. Ibe (11 m. baudinys)
63' [2 - 1] C. Conway
72' [2 - 2] A. Armstrong (11 m. baudinys)
90+4' [3 - 2] C. Wilson
90+4' D. Williams ("Blackburn") pašalintas iš aikštės

"Burton" 2 - 1 "Burnley"
40' [0 - 1] K. Long
62' [1 - 1] L. Boyce
83' [2 - 1] J. Allen

"Milwall" 1 - 3 "Fulham"
7' [0 - 1] J. Bryan
52' [0 - 2] L. de la Torre
61' [1 - 2] T. Elliott
68' [1 - 3] C. Christie

"Wolves" 0 - 0 "Leicester" (baudinių serija: 1-3)

"West Brom" 0 - 3 "Crystal Palace"
6' [0 - 1] A. Townsend
76' [0 - 2] P. van Anholt
81' [0 - 3] A. Townsend