F. Lampardas po pralaimėjimo prieš „Arsenal“ nenorėjo prisiimti visos atsakomybės © JumpStory nuotr.

Londono „Chelsea“ šeštadienį kiek netikėtai rezultatu 1:3 pralaimėjo miesto derbį prieš „Arsenal“ ekipą.

Po pralaimėjimo „Chelsea“ strategas Frankas Lampardas neslėpė nusivylimo, tačiau nenorėjo visos atsakomybės prisiimti tik sau.

„Esu piktas, nes visada noriu laimėti rungtynes, – bendraudamas su „Sky Sports“ kalbėjo F. Lampardas. – Turėjome progą pakilti į antrąją turnyrinės lentelės vietą ir žaidėme su varžovu, kuris šiuo metu yra duobėje.

Buvo du variantai – apsunkinti varžovų gyvenimą nuo pat mačo pradžios arba duoti jiems erdvės įsibėgėti. Pirmajame kėlinyje mes kažkodėl leidome „Arsenal“ kontroliuoti žaidimą. Mes tingiai sužaidėme gynyboje, kai leidome varžovams uždirbti 11 metrų baudinį ir baudos smūgį, po kurių krito įvarčiai.

Antrajame kėlinyje mes kovojome, tačiau man to negana. Pirmoje mačo dalyje per daug apsunkinome savo situaciją.

Prisiimu atsakomybę už sprendimus, priimtus už aikštės ribų, tačiau tą turi padaryti ir žaidėjai. Žinojome, kad „Arsenal“ yra pavojinga komanda, o „Premier“ lygoje neįmanoma laimėti rungtynių, jei žaidi ne pilnu pajėgumu“, – pridėjo „Chelsea“ strategas.