F. Lampardas: "Mums pasisekė, kad išvengėme pralaimėjimo"

Londono "Chelsea" naujuosius metus pradėjo ne itin sėkmingai. Franko Lampardo auklėtiniai pirmosiose 2020 metų rungtynėse išvykoje lygiosiomisi 1:1 sužaidė su "Brighton" ekipa.

"Aristokratų" pirmavo po 10-ąją minutę Cesaro Azpilicuetos pelnyto įvarčio, tačiau 84-ąją nuostabiu smūgiu per save rezultatą išlygino Alireza Jahanbakhshas.

Po susitikimo "Chelsea" strategas F. Lampardas buvo nepatenkintas savo auklėtiniu pasirodymu bei teigė, kad jiems pasisekė, jog išvengė pralaimėjimo.

"Esu susierzinęs dėl keletos priežasčių. Pirmajame kėlinyje žaidėme gerai ir galėjome užsitikrinti pergalę, tačiau mums trūko šaltakraujiškumo. Pelnėme įvartį ir kontroliavome rungtynes, tačiau nesugebėjome užbaigti savo darbo.

Leidome varžovams likti rungtynėse. Jie pelnė nuostabų įvartį, tačiau mums pasisekė, kad išvengėme pralaimėjimo. Rungtynių pabaigoje "Brighton" buvo geresnė komanda", - bendraudamas su "BT Sport" kalbėjo F. Lampardas.