F. Černycho šou Lenkijoje: du įvarčiai ir rezultatyvus perdavimas (VIDEO)

Šį vakarą prasidėjusiame Lenkijos pirmenybių ketvirtąjame ture, puikų pasirodymą surengė Lietuvos rinktinės žaidėjas Fedoras Černychas.

Rungtynėse prieš „Arka“ lietuvis iš pradžių rezultatyviu perdavimu prisidėjo prie pirmojo rungtynių įvarčio, kurį 4 minutę pelnė Konstantinas Vassiljevas, o vėliau 44-ąją ir 51-ąją minutę pats pelnė įvarčius. Galiausiai 59-ąją minutę jis buvo neleistinai sustabdytas baudos aikštelėje, o skirtą vienuolikos metrų baudinį sėkmingai realizavo Vassiljevas. Toks 25-erių metų žaidėjo pasirodymas padėjo komandai iškovoti pergalę 4-1.

Po šios pergalės „Jagiellonia“ pakilo į pirmąją turnyrinės lentelės poziciją, o tris įvarčius per pirmus keturis turus pelnęs Černychas čempionate rezultatyvumu nusileidžia tik jau minėtam komandos draugui Vassiljevui, kuris pasižymėjo penkis kartus.

Straipsnio įvertinimas: 2 0
  • aaaa

fiedziaaa maladzieeec

• +1
  • Dievas
    eee

Liudna tik tiek kad jis nera tikras lietuvis, tai neirodo lietvos lygio kilima. Bet smagu, viena diena turbut tures sansa budneslygoj pasirodyt

Novikovas tai pat nėra tikras lietuvis

• +1
  • eee

• -5
  • Tvarka

Tvarka yra tvarka jeigu baudinius estas muša tai nieko neišradinėja. Bet šaunuolis Fioda, kai Spalvis traumuotas reik tikėtis jis bus sveikas ir formoj, sėkmės!