F. Černychas siautėjo Lenkijoje, o "Jagiellonia" susigrąžino lyderio poziciją © pexels

Balstogėje šventė - likus penkiems turams iki čempionato pabaigos dviejų lietuvių atstovaujamas klubas vėl iš pačios viršūnės išdidžiai žiūri į savo konkurentus.

Gdansko “Lechia” šiandien suklupo, o “Jagiellonia” savo šansu pasinaudojo. Rungtynės namuose prasidėjo nelengvai. Jau 14-ąją rungtynių minutę Kelcų “Korona” įsiveržė į priekį, tačiau dar pirmajame kėlinyje lietuviškiausias Lenkijos klubas situaciją pakreipė sau naudinga linkme. Du įvarčiai prieš pertrauką leido ramiai trenerio nurodymų klausytis rinktinės kapitonui Fiodarui Černychui ir jo komandos draugams.

Po pertraukos būtent F.Černychas vedė komandą į priekį. Lietuvis pelnė du įvarčius ir su dvylika yra ketvirtas pagal rezultatyvumą “Ekstraklasoje”. Rinktinės kapitonas rimtai pretenduoja nuskinti geriausio snaiperio laurus, trys rezultatyvesni futbolininkai yra įmušę vos įvarčiu daugiau.  Balstogės komanda švenčia pergalę rezultatu 4:1 ir su 48 taškais po 25 susitikimų vėl atsiduria pačiame turnyro lentelės viršuje.

Arvydas Novikovas aikštėje pasirodė 87min, o dviejų įvarčių autorius F.Černychas žaidė visą mačą.