F. Černychas: rezultatą pasiekėme komandiniu žaidimu (+ kiti komentarai)

Po laimėtų Baltijos taurės rungtynių prieš Estiją Lietuvos rinktinės treneris ir žaidėjai teigė, jog teko karštu oru atiduoti daug jėgų ir pavyko nugalėti pelnytai.

Lietuvos rinktinės treneris Edgaras Jankauskas:

„Reikėtų pasveikinti abi komandas. Visi atidavė daug jėgų, buvo sunkios sąlygos dėl karščio. Net stovėti buvo sunku. Didžiuojuosi savo vyrais, jie atidavė visas jėgas. Visi žaidėjai pateisino lūkesčius -  tiek debiutantai, tiek pasirodę po keitimo. Manau pelnytai pasiekėme pergalę.

Turėjome žaidimo planą ir pirmajame kėlinyje jį pilnai įvykdėme. Žinojome kaip estai agresyviai žaidžia, todėl panaudojome tuos pačius ginklus. Aukštai spaudėme savo priešininkus, neleisdavome organizuoti atakų. Tai kainuodavo daug prakaito, bet davė rezultatą. Jie labai pavojingų progų nesukūrė, o mes galėjome įmušti dar. Tik po pertraukos jėgos pradėjo sekti. 

Turnyras susideda iš dvejų rungtynių. Būtų labai gaila žengus tokį žingsnį ir įdėjus tiek darbo neiškovoti šios taurės. Labai šaunu, kad nugalėjome, bet rytoj turime galvoti apie kitas rungtynes. Latviai turės pranašumą, nes bus šviežesni. Šiandien turime gerai pailsėti ir rytoj ruoštis kitoms rungtynėms.

Norėčiau padėkoti Klaipėdos miestui, žmonėms kurie ruošė aikštę rungtynėms, aistruoliams už palaikymą tokiu karštu oru. Tikrai jautėme tą palaikymą ir dėl to dalis pergalės priklauso mūsų gerbėjams."

Lietuvos rinktinės kapitonas Fedoras Černychas:

„Labai sunkios rungtynės, buvo nelengva bet kuriam žaidėjui. Bet parodėme gerą kovą ir buvome pranašesni. Nesvarbu kas įmušė. Rezultatą pasiekėme komandiniu žaidimu.

Tačiau Baltijos taurė yra iš dviejų rungtynių ir reikia laimėti rungtynes Latvijoje. Padarėme tik pirmą žingsnį. Manau, kad apsiprantame su treneriu ir kiekvienose rungtynėse žaidžiame vis geriau.

Prieš pirmą įvartį mačiau, kad daugelis žaidėjų bėga link vartų ir dariau pusiau perdavimą pusiau smūgį, N. Valskiui liko tik pakišti koją.  Išėjo įvartis kaip ledo ritulyje. Mušant antrą įvartį suveikė instinktai. Tiesiog žinojau kur vartai ir pramušiau."

Lietuvos rinktinės puolėjas Lukas Spalvis:

„Turėjom savo planą, kurį įvykdėme. Sąlygos nebuvo idealios žaisti, buvo labai karšta, nelengva abiem komandoms. Kovojome, kiek galėjome ir pelnytai laimėjome. 

Žinojome kaip žaisti, treneriai padarė aiškų planą. Estai nelabai turėjo progų. Galėjome laimėti ir didesniu rezultatu. Pats nesu geros sportinės formos, bet atsidaviau komandai kiek galėjau. Bet šiandien tik pradžia, Latvijoje važiuosime laimėti taurės ir tikimės sirgalių palaikymo."

Lietuvos rinktinės saugas Nerijus Valskis:

„Nerealus jausmas įmušti už rinktinę, už Lietuvą, visus žiūrovus, kurie atėjo palaikyti. Fedoras gerai pramušė, užstačiau koją, to ir užteko. Rungtynes vertinčiau gerai, nespyrėme kamuolio bet kur, stengėmės žaisti pozicinį futbolą. Įvykdėme savo planą. Treneris akcentavo leisti žaisti jiems per centrą ir kamuolio perėmimą. Malonu buvo žaisti Klaipėdoje, atėjo palaikyti daug žiūrovų."

Estijos rinktinės treneris Magnus Pehrsson:

„Esu nuliūdęs dėl žaidėjų ir sirgalių. Vylėmės ir tikėjomės daugiau. Norėjome greičiau įžaisti kamuolį, bet tai  perskubėjome, nesugebėjome palaikyti kamuolio. Antrajame kėlinyje turėjome kampinių, bet buvo per mažai perdavimų į baudos aikštelę. Rezultatas liūdinantis, bet gavome tam tikrų atsakymų. Turime iš to pasimokyti."

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos