F. Černychas į rinktinę atvyksta pelnęs ketvirtąjį įvartį Lenkijoje (VIDEO)

Ketvirtą pergalę Lenkijos aukščiausiosios futbolo lygos septintojo turo rungtynėse iškovojo ir šešiolikos komandų turnyro lydere tapo Fiodoro Černycho atstovaujama Balstogės „Jagiellonia“ (13 tšk.) vienuolikė.

Ji šeštadienį svečiuose 2:0 (2:0) nugalėjo keturioliktojoje pozicijoje esančią Lenčnos „Gornik“ (5 tšk.) ekipą.

Pagrindinėje sudėtyje susitikimą pradėjęs Lietuvos futbolo rinktinės puolėjas 24-ą minutę įmušė pirmąjį mačo įvartį, o 84-ą minutę vietą aikštėje užleido Karoliui Sviderskiui.

Tai jau ketvirtasis F.Černycho įvartis šį sezoną ir jis rezultatyviausių Lenkijos čempionato žaidėjų gretose vos vienu įvarčiu nusileidžia tik komandos draugui Konstantinui Vasiljevui.

Antrą įvartį į aikštės šeimininkų vartus įmušė Tarasas Romančiukas.

Dvikovą šeimininkai baigė be pašalinto iš aikštės Lukaszo Tyminskio (67 min.).

Taip pat po 13 taškų čempionate surinko Lubino „Zaglębie“, Gdynės „Arka“ ir Gdansko „Lechia“ klubai.

Šalies vicečempionė Glivicės „Piast“ (6 taškai) komanda su Edvinu Girdvainiu užima tryliktą vietą.