F. Černychas debiutavo Rusijos "Premier" lygoje, tačiau jo ekipai pergalės iškovoti nepavyko

Sekmadienį Rusijos „Premier“ lygoje debiutavo sausį Maskvos „Dynamo“ papildęs Lietuvos rinktinės kapitonas Fedoras Černychas.

Lietuvis nuo pat pirmųjų mačo minučių žengė į aikštę mače su „Ufa“, kuris pasibaigė lygiosiomis 1:1. „Dynamo“ pirmavo po 17-ąją minutę Jevgenijaus Markovo realizuoto vienuolikos metrų baudinio, tačiau 51-ąją minutę rezultatą išlygino Ivanas Paurevičius.

Dešinio krašto saugo pozicijoje rungtyniavęs F. Černychas žaidė iki 85-osios minutės, kai jį pakeitė Viačeslavas Grulevas. Nepaisant to, jog nemažai darbo lietuvis turėjo gynyboje, jis buvo pastebimas ir puolime: 8-ąją minutę jis buvo įsiveržęs į baudos aikštelę, tačiau kamuolį paskutinę akimirką išmušė gynėjas, o 65-ąją minutę jis pabandė smūgiuoti iš toli, bet smūgis skriejo tiesiai į varžovų vartininką. Ne kartą į pavojingas atakas perdavimais jis išvesdavo ir savo komandos draugus, tačiau šiems pritrūkdavo tikslumo.

23-ąjį tašką per 21-ąsias šio sezono rungtynes surinkusi „Dynamo“ išliko 13-oje Rusijos „Premier“ lygos pozicijoje.