F.Cavenaghis žais už Maskvos "Spartak" © Eurofootball.lt
Geriausias Argentinos čempionato puolėjas Fernandas Cavenaghis atrodo netrukus persikels į Rusiją ir žais už Maskvos "%c00114" klubą.

"Taip, tikrai, mes patvirtiname informaciją, pasirodžiusią Argentinos masinėse informacijos priemonėse apie tai, kad puolėjas Fernando Cavenaghi pereina žaisti į Maskvos "Spartak", - naujienų agentūrai "RIA Novosti" patvirtino Argentinos "River Plate" klubo spaudos atstovai

Argentiniečiai mandagiai atsisakė įvardinti sumą, už kurią Maskvos klubas įsigijo dvidešimtmetį puolėją iš "River Plate": "Sandoris įvyko, o detalių geriau pasiteiraukite Maskvos "Spartak" atstovų."

Anot didžiausio Rusijos sporto dienraščio "Sport-Express", "Spartak" už argentinietį paklos Rusijos futbolui rekordinę sumą - 11,5 milijonų dolerių.

Cavenaghis (%p02970) yra laikomas vienu talentingiausių jaunųjų pasaulio futbolininkų, ir jį "medžiojo" daugelis Vakarų Europos klubų, o taip pat ir "Spartak" konkurentas Rusijos čempionate - Maskvos "%c00072". Argentinietis už "River Plate" yra sužaidęs 121 rungtynes ir įmušęs 71 įvartį.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...