F.Cannavaro nulėmė pergalę "Juventus" ekipai © Eurofootball.lt
Sekmadienį įvyko likusios aštuonerios dvidešimt pirmojo turo rungtynės. Sunkią pergalę iškovojo lyderis "Juventus", tuo tarpu "Milan" ir "Roma" sutriuškino varžovus.

"Juventus" klubas namuose po sunkios kovos rezultatu 2-1 įveikė "Empoli" ekipą ir atstatė aštuonių taškų persvarą turnyrinėje lentelėje prieš Milano "Inter" klubą. Praėjus dvejoms minutėms nuo rungtynių pradžios, "Empoli" žaidėjas Sergio Almironas smūgiu iš dvidešimties metrų netikėtai išvedė į priekį. Tačiau po penkiolikos minučių "Juve" gynėjas Fabio Cannavaro smūgiu galva išlygino rezultatą. Tas pats žaidėjas likus trylikai minučių iki rungtynių pabaigos ir išplešė šeimininkams pergalę. Įvartis vėlgi buvo pelnytas galva.

Trečioje vietoje esantis AC "Milan" išvykoje nepasigailėjo "Siena" ekipos sutriuškindamas ją rezultatu 3-0. Du įvarčius milaniečiams pelnė brazilas Kaka, sykį pasižymėjo Andrejus Ševčenka. Neseniai prie "Milan" prisijungęs Marcio Amoroso visas rungtynes praleido ant atsarginių žaidėjų suolelio.

Ko gero įspudingiausią savo pergalę šiame sezone iškovojo "Roma", išvykoje rezultatu 4-1 sutriuškinusi "Udinese". Nors svečiai ir žaidė be Francesco Totti, pasinaudojusi raudona kortele parodyta "Udinese" žaidėjui Giampierui Pinzi sostinės ekipa sugebėjo įmušti net keturis įvarčius. "Roma" klubo jaunieji žaidėjai įrodė savo vertę. Ypač gerai sostinės ekipos gretose žaidė Amantino Mancini, kuris pelnė du įvarčius.

"Fiorentina" namuose, kaip ir tikėtasi, įveikė "Messina" klubą. Rungtynės baigėsi rezultatu 2-0. Rungtynių naudingiausiu žaidėju buvo du įvarčius įmušęs ir du kartus į virpstą pataikęs rezultatyviausias šio sezono čempionato žaidėjas Luca Toni.

Sezono išsišokėlį "Livorno" kiek pristabdė "Treviso" ekipa. Komandos sužaidė lygiosiomis 1-1. "Treviso" pirmavo nuo aštuntos minutės iki pat galo, tačiau per paskutines rungtynių akimirkas, per pridėtinį laiką, "Livorno" ekipa sugebėjo išlyginti rezultatą.

Netikėtą pergalę iškovojo "Reggina", namuose 2-1 įveikusi "Sampdoria" ekipą. Puikų įvartį septintą minutę kulnu įmušė "Reggina" puolėjas Carlos Paredes. "Sampdoria" klubui vilčių suteikė išlyginamasis Vitalijaus Kutuzovo įvartis, tačiau netrukus "Reggina" ekipa vėl išsiveržė į priekį po Nicola Amoruso įvarčio kampinio metu ir šią persvarą išlaikė iki mačo pabaigos.

"Parma" namuose įveikė "Chievo" rezultatu 2-1. Šeiminikų treneris Mario Beretta praeitais metais vadovavo "Chievo" ekipai, tad šios rungtynės jam buvo labai svarbios norint įrodyti savo vertę prieš buvusius darbdavius ir jo vadovaujama ekipa nenuvylė jo nervingose rungtynėse įveikdama buvusius stratego auklėtinius - lemiamą įvartį nuo 11 metrų žymos 83 minutę įmušė Fabio Simplicio.

Autsaiderių dvikovoje "Ascoli" namuose 2-0 įveikė turnyrinės lentelės dugne esantį "Lecce" klubą. Po šių rungtynių "Lecce" nukrito į paskutinę turnyrinės lentelės vietą, ir čempionate buvo aplenkta net debiutanto "Treviso".

Sekmadienio rungtynių statistika:

"%c00213" 1 - 1 "%c00263"
7` [0 - 1] Reginaldo
90` [1 - 1] Fabio Galante

76` Gustavo Lazzaretti ("Treviso") pašalintas iš aikštės

"%c00081" 2 - 1 "%c00070"
7` [1 - 0] Carlos Humberto Paredes
44` [1 - 1] Vitali Kutuzov
45` [2 - 1] Nicola Amoruso

"%c00063" 1 - 4 "%c00028"
40` [0 - 1] Amantino Mancini (11m.)
62` [0 - 2] Daniele De Rossi
66` [1 - 2] Antonio Di Natale
75` [1 - 3] Amantino Mancini
79` [1 - 4] Cristian Chivu (11m.)

23` Giampiero Pinzi ("Udinese") pašalintas iš aikštės

"%c00080" 0 - 3 "%c00062"
12` [0 - 1] Kaka
69` [0 - 2] Andriy Shevchenko
84` [0 - 3] Kaka

"%c00262" 2 - 0 "%c00061"
5` [1 - 0] Marco Ferrante
36` [2 - 0] Sasa Bjelanovic

"%c00038" 2 - 1 "%c00085"
3` [0 - 1] Sergio Bernardo Almiron
17` [1 - 1] Fabio Cannavaro
77` [2 - 1] Fabio Cannavaro

"%c00029" 2 - 1 "%c00068"
26` [0 - 1] Amauri
45` [1 - 1] Marco Rossi
82` [2 - 1] Fabio Simplicio (11m.)

80` Alberto Fontana ("Chievo"), 87` Marco Rossi ("Parma") pašalinti iš aikštės

"%c00143" 2 - 0 "%c00214"
45` [1 - 0] Luca Toni
73` [2 - 0] Luca Toni