„Everton“ toliau nepaleidžia „Premier“ lygos lyderių, „Leicester“ nesugebėjo įveikti „Burnley“ © „Reuters“ nuotr.

Šeštadienį tęsiasi penktojo Anglijos „Premier“ lygos turo kovos.

Ir toliau lygos lyderių į priekį nepaleidžia „Everton“ ekipa, kuri namuose rezultatu 2:0 susitvarkė su „Norwich“.

„Irisai“ į priekį išsiveržė 29-ąją minutę, kai 11 metrų baudinį realizavo Androsas Townsendas.

„Everton“ pergalę 77-ąją minutę įtvirtino Abdoulaye Doucoure.

Liverpulio klubas savo sąskaitoje turi jau 13 taškų ir toliau laikosi tarp lygos lyderių.

Kitose rungtynėse „Leicester“ futbolininkai namuose lygiosiomis 2:2 sužaidė su „Burnley“.

Pirmuosius du įvarčius šiame mače pelnė „Leicester“ puolėjas Jamie Vardy, tiesa, vieną kartą anglas kamuolį pasiuntė į savo vartų tinklą.

40-ąją minutę „Burnley“ dar kartą išsiveržė į priekį po Maxvelo Corneto įvarčio, tačiau rezultatą mačo pabaigoje vėl išlygino J. Vardy.

„Leeds“ 1:2 „West Ham United“

„Watford“ 1:1 „Newcastle“