„Everton“ sezono starte išvykoje palaužė „Tottenham“ ekipą © „Everton“ nuotr.

Sekmadienio vakarą įvyko centrinės pirmojo „Premier“ lygos turo rungtynės.

Transferų rinkoje aktyviai dirbusi Liverpulio „Everton“ ekipa sezoną pradėjo minimalia pergale 1:0 išvykoje prieš Londono „Tottenham“.

Pirmajame kėlinyje abi komandos turėjo progų pasižymėti, o arčiausiai įvarčio buvo „Everton“ krašto puolėjas Richarlisonas, kuris nesugebėjo nukreipti kamuolio į tuščius vartus.

Vienintelis mačo įvartis krito 55-ąją minutę, kai po standartinės situacijos puikiu smūgiu galva pasižymėjo Dominicas Calvertas-Lewinas.

Per likusį laiką „Tottenham“ rezultato išlyginti nesugebėjo ir „irisai“ įsirašė pirmąją pergalę į savo sąskaitą.

Straipsnio įvertinimas: 5 2
  • x (IP: 70e6e55c9)

idomu ka Mauras kaltins del pralaimejimo

• 26
  • Sonas

Kol kas Evertono visi trys pirkiniai atrodė sustiprinantys komandą. Panašu, kad rimta paraiška į Top-6.

• 20
  • Skiletas (IP: 09cd546ec)

Šlovė mauricijui!

• 15
  • REDEVIL (IP: a40cd4368)

Gerai atrode evertonas,alanas,james ir doucoure sustiprino komanda,atrodo anceloti si sezona puikiai susistate komanda,o spursai po pocetino tampa visiski vidutiniokai,hojberg ir doherty medienos gabalai,kaip mourinho uz vairo taip baisu ziureti i komandos zaidima,letas,nuspejamas futbolas.

• 15
  • Gattuso

Nu ką... Papa Carlo visa galva aukščiau Mauro... Gerai Everton žiūrėjosi...

• 10
  • liuksas (IP: c21830f8c)

Tott nupirko nebrangius, bet gana pajėgius žaidėjus. Sužaidė vidutiniškai, be ypatingų klaidų, bet pritrūko kūrybos, ypač po praleisto įvarčio.