„Everton“ palaužė „Fulham“ ir nutraukė trijų iš eilės pralaimėjimų seriją © Pool via REUTERS nuotr.

Trijų pralaimėjimų iš eilės seriją Anglijos „Premier“ lygoje nutraukė „Everton“ ekipa.

C. Ancelotti auklėtiniai išvykos rungtynėse 3:2 susidorojo su „Fulham“ futbolininkais.

Svečiai į priekį išsiveržė jau pirmąją rungtynių minutę po D. Calverto-Lewino įvarčio.

Šeimininkams rezultatą pavyko išlyginti 15-ąją minutę, o įvarčio autoriumi tapo B. Reidas.

Everton“ dar kartą į priekį išsiveržė 29-ąją minutę po dar vieno D. Calverto-Lewino įvarčio.

35-ąją minutę įvartį pridėjo A. Doucoure ir rezultatas tapo 3:1.

70-ąją minutę rezultatą sušvelnino R. Loftusas-Cheekas.

Vis tik galutinis rungtynių rezultatas galėjo būti lygus, tačiau 68-ąją minutę I. Cavaleiro nepavyko realizuoti 11 metrų baudinio.

Sekančiose rungtynėse „Everton“ laukia „Leeds“ ekipos iššūkis, tuo tarpu „Fulham“ stos į kovą prieš „Leicester“.