"Everton" namuose įrodė pranašumą prieš "Swansea" (VIDEO)

Anglijos "Premier" lygoje pirmadienį vakare buvo sužaistos paskutinės 18-ojo turo rungtynės.

Liverpulio "Everton" namuose priėmė "Swansea". "Irisai" pirmieji praleido įvartį, tačiau sugebėjo atsitiesti ir pasiekti pergalę rezultatu 3-1.

35-ąją minutę "gulbes" į priekį išvedė Leroy'us Feras, tačiau pirmojo kėlinio pabaigoje šeimininkai išlygino rezultatą. Wayne'as Rooney nerealizavo 11 metrų baudinio, bet jį pataisė jaunasis Dominicas Calvertas-Lewinas.

Antrajame kėlinyje "Everton" be pergalės stadiono nenorėjo palikti ir 64-ąją minutę Gylfi Sigurdssonas išvedė "irisus" į priekį, o pergalę po devynių minučių užtvirtino šį kartą geriau 11 metrų baudinį atlikęs W. Rooney.

Be pralaimėjimo skonio jau penkias rungtynes iš eilės žygiuojantis "Everton" pakilo į devintąją poziciją, o "Swansea" ir toliau lieka paskutinėje vietoje.

"Everton" 3 - 1 "Swansea"
35' [0 - 1] L. Fer
42+2' [1 - 1] D. Calvert-Lewin
64' [2 - 1] G. Sigurdsson
73' [3 - 1] W. Rooney (11 m. baudinys)
42+2' W. Rooney ("Everton") nerealizavo 11 m. baudinio

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10810759" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>