„Everton“ išplėšė gyvybiškai svarbią pergalę prieš „Chelsea“ vienuolikę © JumpStory nuotr.

Dėl išlikimo kovojantis Liverpulio „Everton“ pateikė netikėtumą ir namuose rezultatu 1:0 parvertė ant menčių Londono „Chelsea“ ekipą.

Pirmoje rungtynių pusėje nei viena komanda nesusikūrė daug pavojingų progų ir rezultatas išliko 0:0.

Vis gi, „Irisai“ antrą kėlinį pradėjo puikiai. 47 minutę grubia Cesaro Azpilicuetos klaida pasinaudojęs Richarlisonas išvedė savo komandą į priekį.

Tolimesnėje rungtynių eigoje žaidimas kiek atsivėrė. Kamuolį kontroliavo „Aristokratai“, kurie ir sukūrė kiek daugiau pavojingų progų, tačiau sėkmingas vartininko Jordano Pickfordo žaidimas ir nesėkminga svečių progų realizacija, leido Franko Lampardo auklėtiniams išlaikyti savo vartus „sausus“.

Po šių rungtynių „Everton“ vis dar išlieka 18 turnyrinės lentelės pozicijoje. Juos nuo saugioje zonoje esančių „Burnley“ ir „Leeds“ skiria du taškai. Tiesa, „Irisai“ yra sužaidę vienomis rungtynėmis mažiau ir laimėję savo rungtynes atsargoje gali išvengti iškritimo į žemesnį divizioną.