„Everton“ ir „Southampton“ per pratęsimą išsigelbėjo prieš „Championship“ ekipas © JumpStory nuotr.

FA taurėje ne visoms „Premier“ lygos komandoms sekasi vienodai gerai.

Šeštadienio popietę iš taurės pasitraukė „Newcastle United“ ir „Burnley“ ekipos, o vakare, kaip reikiant, turėjo pavargti „Everton“ ir „Southampton“ klubai.

„Everton“ išvykoje po pratęsimo 3:2 įveikė „Hull City“ ekipą. Pagrindinis laikas rungtynėse baigėsi 2:2, kai 71-ąją minutę papildomą laiką išplėšė „tigrų“ puolėjas Ryanas Longmanas. Tačiau per pratęsimą pergalę „irisams“ puikiu tolimu šūviu išplėšė Androsas Townsendas.

„Southampton“ taip pat per pratęsimą išvykoje 3:2 palaužė „Swansea City“ ekipą. Tiesa, šiame mače pagrindinis laikas jau baigėsi 1:1, o per papildomą laiką krito jau net 3 įvarčiai.

Pratęsime, visų pirma, išsiveržė į priekį „gulbės“ po Jano Bednareko įvarčio į savus vartus, tačiau netrukus jau per pirmąjį papildomo kėlinio laiką tiksliais smūgiais atsakė Mohamedas Elyounoussi ir Shane'as Longas, kurie įtvirtino „šventųjų“ pergalę.

Tuo tarpu, Londono „Chelsea“ namuose vargo neturėjo su pusiau profesionalia „Chesterfield“ ekipa. „Aristokratai“ laimėjo 5:1, naudojo gan stiprią sudėtį, o šeimininkų gretose išsiskyrė 17-metis gynėjas Lewisas Hallas, kuris debiutavo „Chelsea“ gretose sėkmingai, atlikdamas ir rezultatyvų perdavimą.

„Brighton“ ekipa išvykoje 2:1 triumfavo prieš „West Bromwich Albion“ klubą, taip pat po pratęsimo, kur rezultatyvus buvo Nealas Maupay'us.