„Everton“ atėmė taškus iš „Newcastle“, „Forest“ iškovojo svarbią pergalę prieš „Fulham“ © Reuters nuotr.

„Premier“ lygoje antradienį įvyko keli susitikimai.

„Newcastle United“ 1:1 sužaidė su „Everton“ ekipa.

Rungtynių pradžioje „šarkas“ į priekį išvedė Alexanderis Isakas. Švedas ir per likusį laiką buvo ryškiausias šeimininkų žaidėjas, bet antrojo įvarčio aktyvumas negarantavo.

„Irisams“ nukrito puiki proga pagrindinio laiko pabaigoje. Dominicas Calvertas-Lewinas 88-ąją minutę nuo 11 m žymos nuginklavo Martiną Dubravką.

„Nottingham Forest“ iškovojo svarbią pergalę prieš „Fulham“ – 3:1. Po pirmojo kėlinio „raudonieji“ turėjo jau 3 įvarčių persvarą.