E.Valverde: mums skaudžiai smogė nematomas 11 m baudinys

Po "Barcelona" lygiųjų (1:1) prieš "Las Palmas" ekipą svečių komandos treneris Ernesto Valverde subtiliai užsiminė apie prastą teisėjų darbą.

"La Liga" lyderiai buvo išsiveržę į priekį 1:0, tačiau lygybę atstatė Jonathanas Calleri, tiksliai smūgiavęs nuo 11 metrų atžymos.

"Šis epizodas buvo mums skaudus, nes jautėme, kad rezultatas buvo išlygintas dėka nematomo baudinio.

Po šio epizodo varžovai gerai gynėsi, o mes bandėme įmušti. Deja, mano auklėtiniams trūko pastovumo ir tai lėmė tokį rezultatą", - kalbėjo Valverde.

"Nenoriu analizuoti teisėjavimo. Pertraukos tarp kėlinių metu kalbėjau su arbitru apie varžovų vartininko už baudos aikštelės ribų ranka paliestą kamuolį.

Kalbant apie bausmę mums, rūbinėje taip niekas ir nesuprato, kodėl buvome nubausti."