„Man Utd“ baigė savo žygį Europos lygos turnyre © Zuma Press nuotr.

Manchester United“ baigė savo kovas Europos lygos turnyre.

Pusfinalio rungtynėse „Sevilla“ 2:1 nugalėjo „Man Utd“ ekipą ir žengė į Europos lygos finalą.

Rungtynės vyko permainingai – pirmieji rungtynėse į priekį išsiveržė anglai. 9-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Bruno Fernandesas.

Vis tik varžovams išlyginamojo įvarčio laukti ilgai neteko. 26-ąją rungtynių minutę rezultatą išlygino Suso, kuris puikiu smūgiu nuginklavo Davidą de Gea.

Pergalingą įvartį 78-ąją minutę pelnė L. de Jongas, kuris puikiai išnaudojo turimą progą ir atvedė Ispanijos ekipą į pergalę.

Po šio „Man Utd“ pralaimėjo Europos turnyruose šiame sezone nebeliko nė vienos Anglijos ekipos.

Kitos Europos taurės pusfinalio rungtynės vyks pirmadienį tarp Milano „Inter“ bei Donecko „Šahtar“ ekipų.