„Europos“ lygos pusfinalis: „Roma“ šventė pergalę, „Juve“ išplėšė lygiąsias su „Sevilla“ © ZUMAPRESS.com nuotr.

Ketvirtadienio vakarą vykusiose „Europos“ lygos pirmosiose pusfinalio rungtynėse „AS Roma“ namuose rezultatu 1:0 palaužė Lėverkuzeno „Bayer“ futbolininkus.

Šiame susitikime kiek aktyvesni buvo Jose Mourinho auklėtiniai ir šią iniciatyvą jiems pavyko paversti vieninteliu mačo įvarčiu. 63 minutę kamuolį į vartus pasiuntė Edoardo Bove.

Paraleliai vykusiame susitikime per plauką lygiąsias išplėšė „Juventus“ futbolininkai. Pastarieji namuose rezultatu 1:1 sužaidė su „Sevilla“ ekipa.

Pirmasis mačo įvartis krito 26 minutę. Svečius į priekį išvedė Youssefas En Nesyri.

Visgi „Juve“ sugebėjo išplėšti lygiąsias tiksint paskutinėms rungtynių sekundėms. 90+7 minutę išlyginamąjį įvartį pelnė Federico Gatti.

Atsakomosios abiejų porų rungtynės vyks po savaitės, gegužės 18 dieną.