„Inter“ sutriuškino „Šachtar“ ir žengė į Europos lygos finalą © AP nuotr.

Pirmadienį sužaistas antrasis UEFA Europos lygos pusfinalis, po kurio paaiškėjo antrasis finalo dalyvis.

Į turnyro finalą nesunkiai žengė Milano „Inter“ futbolininkai, kurie net 5:0 pervažiavo Donecko „Šachtar“ ekipą.

Italijos klubas į priekį išsiveržė 19-ąją susitikimo minutę po Lautaro Martinezo puikaus smūgio galva.

62-ąją minutę Junioras Moraesas turėjo puikią progą išlyginti rezultatą, tačiau ja pasinaudoti nesugebėjo, o vos po poros minučių „Inter“ pranašumą padvigubino Danilo D'Ambrosio.

74-ąją minutę „Inter“ pradėjo varžovų triuškinimą, kuomet antrąjį savo įvartį pelnė L. Martinezas.

„Šachtar“ kančias 78-ąją minutę pratęsė Romelu Lukaku, kuris 84-ąją minutė pelnė ir antrąjį savo įvartį.

Europos lygos finale „Inter“ penktadienį kausis su „Sevilla“, kuri pusfinalyje palaužė „Manchester United“.