Europos lygos finale – įspūdinga 11 metrų baudinių serija ir „Villarreal“ triumfas © AFP nuotr.

Trečiadienį Gdanske sužaistas UEFA Europos lygos finalas, kuriame triumfavo „Villarreal“ ekipa, po 11 metrų baudinių serijos palaužusi „Manchester United“ futbolininkus.

Nuo pat mačo pradžios „raudonieji velniai“ kontroliavo žaidimą, tačiau pirmasis įvartis krito būtent į Anglijos ekipos vartus – 29-ąją minutę po standartinės situacijos pasižymėjo Gerardas Moreno.

„Villarreal“ atsilaikė likusią pirmojo kėlinio dalį ir į pertrauką išėjo turėdami minimalų pranašumą.

„Man Utd“ rezultatą išlygino iškart po pertraukos, kai 55-ąją minutę sumaištimi varžovų baudos aikštelėje pasinaudojo Edinsonas Cavani.

Anglijos ekipa toliau kontroliavo žaidimą, tačiau antrasis kėlinys baigėsi lygiosiomis – 1:1 – ir komandoms teko žaisti pratęsimą.

Per pratęsimą komandos daug pavojingų progų nesukūrė bei įvarčių nepelnė, todėl viską lėmė 11 metrų baudinių seriją.

Įspūdingoje baudinių serijoje abi komandos sėkmingai realizavo po 10 11 metrų baudinių, todėl viską lėmė vartininkų smūgiai. Čia sėkmingiau pasirodė Geronimo Rulli, kuris užtikrintai atliko savąjį smūgį bei atlaikė Davido De Gea bandymą, taip padovanodamas „Villarreal“ ekipai ne tik trofėjų, bet ir kelialapį į UEFA Čempionų lygą.