Europos lygos atrankoje - "West Ham" pralaimėjimas slovėnams

Šį vakarą įvykusiose Europos lygos trečiojo atrankos etapo rungtynėse, Italijos bei Prancūzijos ekipos nesugebėjo palaužti savo varžovų, o „West Ham United“ nusileido „Domzale“ ekipai iš Slovėnijos.

Svečiuose žaidę „plaktukai“ varžovams nusileido 1-2 ir namuose privalės iškovoti pergalę nenorėdami pakartoti praėjusių metų rezultato, kai jie iš Europos lygos pasitraukė būtent trečiojo atrankos etapo dvikovoje su „Astra Giurgiu“ klubu iš Rumunijos.

Ne itin sėkmingai atranką pradėjo ir Prancūzijos klubai – tiek „Lille“, tiek „Saint-Etienne“ namuose su varžovais sužaidė lygiosiomis. Pirmoji prieš „Gabala“ iš Azerbaidžano mačą baigė 1-1, o „Saint-Etienne“ prieš Graikijos ekipą „AEK“ sužaidė be įvarčio.

Laimėti nepavyko ir „Sasuolo“ iš Italijos, kuri svečiuose 1-1 pabaigė mačą su „Luzern“ klubu. Tuo tarpu Vokietijos atstovai Berlyno „Hertha“ futbolininkai džiaugėsi minimalia pergale 1-0 prieš „Brondby“.

Sauliaus Širmelio treniruojama „Jelgava“, kurios gretose Mindaugas Grigaravičius žaidė iki 71-osios minutės, namuose sužaidė lygiosiomis 1-1 su „Beitar Jerusalem“. Tuo tarpu Žydrūno Karčemarsko atstovaujama „Osmanlispor“ 1-0 įveikė „Trakų“ skriaudikę „Nomme Kalju“ ekipą. Vartininkas iš Lietuvos šiame mače žaidė visas rungtynes, o per jas į jo vartų plotą buvo atliktas vos vienas smūgis.

Kitos dvi Lietuvos klubus įveikusios ekipos džiaugėsi minimaliomis persvaromis išvykose. HJK 2-1 įveikė „Goteborg“, o „Midtjylland“ 1-0 palaužė „Videoton“.

Atsakomosios trečiojo atrankos etapo rungtynės įvyks po savaitės.