Europos lygos atranka: "Borussia" laimėjo atsilikinėdama 0-3 (VIDEO)

Šį vakarą sužaisti 22 paskutiniojo UEFA Europos lygos atrankos etapo susitikimai. Senojo žemyno stadionuose netrūko įdomių kovų.

Itin intriguojantis mačas vyko tarp Norvegijos "Odd Ballklubb" bei Dortmundo "Borussia" ekipų, kur šeimininkai po Espeno Ruudo įvarčio 22-ąją minutę pirmavo jau 3-0, o pirmąjį kėlinį baigė turėdami dviejų įvarčių persvarą.

Vis dėlto, po pertraukos svečiai iš Vokietijos atliko tris tikslius smūgius ir išsivežė įspūdingą pergalę rezultatu 4-3. Dukart Thomaso Tuchelio auklėtinių gretose pasižymėjo Pierre'as-Emerickas Aubameyangas, po kartą - Shinji Kagawa bei Henrikhas Mkhitaryanas.

Anglijoje kova tarp "Southampton" bei Danijos čempiono "Midtjylland" baigėsi 1-1. Ten į Timo Sparvo įvartį tiksliai realizuotu 11 metrų baudiniu atsakė Jay'us Rodriguezas.

Mūsų kaimynų lenkų klubai atranką pradėjo pergalėmis. Varšuvos "Legia" svečiuose minimaliu skirtumu palaužė Luhansko "Zorya", o Poznanės "Lech" namie 3-0 sutriuškino Sėkešfehėrvaro "Videton" iš Vengrijos.

Minsko "Dinamo", tuo tarpu, 2-0 privertė pasiduoti "Salzburg" komandą.

Atsakomosios rungtynės bus žaidžiamos po savaitės.

„Astra Giurgiu“ 3 – 2 „AZ Alkmaar“

Minsko „Dinamo“ 2 – 0 „Salzburg“

„Qabala“ 0 – 0 „Panathinaikos“

„Ajax“ 1 – 0 „Jablonec“

„Krasnodar“ 5 – 1 „HJK“

„Liberec“ 1 – 0 „Hajduk“

„Molde“ 2 – 0 „Standart“