Europos lyga: užtikrintos "Lazio", "Atletico" ir "Arsenal" pergalės (VIDEO)

Pagaliau prasidėjo ir Europos lygos ketvirtfinalių kovos, o jose netrūko ir triuškinamų rezultatų ir atkaklių kovų.

Bene lengviausią pergalę pasiekė Londono „Arsenal“, kuri 4:1 (4:1) sutriuškino Maskvos CSKA.

„Arsenal“ įvarčių sąskaitą atidarė Aaronas Ramsey įmušęs 9 minutę, tačiau 15-ąją minutę rezultatą išlygijno Aleksandras Golovinas.

Vis dėlto 23 minutę 11 m baudinį realizavo Alexandre Lacazette, 28-ąją minutę dar kartą įmušė A. Ramsey, o po dar 7 minučių antrąjį savo įvartį pelnė ir A. Lacazette.

Užtikrintą pergalę pasiekė ir Madrido „Atletico“, kuri 2:0 (2:0) įveikė „Sporting“.

„Atletico“ į priekį įsiveržė jau pirmąją minutę, kai įmušė Koke. Antrąjį rungtynių įvartį 40-ąją minutę įmušė Antoine Griezmannas.

Taip pat užtikrintą pergalę pasiekė „Lazio“ ekipa, kuri 4:2 (1:1) įveikė Zalcburgo „Red Bull“.

„Lazio“ 8-ąją minutę išvedė į priekį Senadas Luličius, tačiau 30-ąją minutę po Valono Berishos įvarčio rezultatas tapo lygus.

Po pertraukos įvartį įmušė Marco Parolo, tačiau 71-ąją minutę „Red Bull“ ir vėl išlygino rezultatą, kai pasižymėjo Takumi Minamino.

Vis dėlto 74-ąją ir 76-ąją minutę „Lazio“ įmušė du įvarčius ir nužudė svečius iš Austrijos.

Bene daugiausiai intrigos buvo ir lieka „RB Leipzig“ bei „Marseille“ poroje. „RB Leipzig“ ekipa 1:0 (1:0) sugebėjo įveikti varžovus iš Prancūzijos.

Pergalingą įvartį šiose rungtynėse įmušė Timo Werneris, kuris pasižymėjo per pridėtą teisėjo laiką pirmajame kėlinyje.

Visos atsakomosios rungtynės vyks lygiai po savaitės.

• 100% (IP: afadd700c)

Nu kaip ir tikėtasi,visos runktynės pagal plana.Lepzig-Marselis čia dar nieks neaišku.Kitose porose,pralaimėjusiom komandom bus sunku dvieju runktyniu mačuose,turėt sau teigiama rezultata.Nors Lazio nenuspėjama komanda,kas liečia ginyba? Bet nemanau kad energitiniui gėrimui pasiseks.

• 11
  • cv (IP: 2db345777)

arsenal imuse KETURIS ivarcius.Magiskas skaicius

• 11
  • hh (IP: 839b879a4)
    eee (IP: cc9ea5a7e)

gal ka zino kodel Aubamayeng nezaidzia europoj? Dortmundas iki jo isejimo zaide CL o jis europos playoff nedalyvavo tad lyg ir gali buti registruojamas

nes Dortmundas zaide Europos lygoje

• 7
  • mersas (IP: dc0e789bb)

grazu ziuret kai taip zaidzia kanonieriai. Gaila nesugeba visa sezona islaikyti aukstos formos

• 6
  • zirns
    mersas (IP: dc0e789bb)

Gal pirma karta juos matai 😃 Sitas Wengero avantiurizmas tinkamas nebent draugiskoms varzyboms, jie pirma kelini galejo ir 4-3 baigti, o antrame isvis bande i vartus ibegti..

• 1
  • Litas (IP: afadd700c)

Su tokiu žaidimu,kas iš to grožio? Butu žaide su kokiu Atletico,to grožio butu nelike ir rezultatas butu graudus.Net Atletico nereikėtu? Koks Lazio ar Leipzig butu primušes keliais daugiau,o praleides gal ir mažiau.Žiurėjau runktynes,Arsenalas galėjo prasileist dar ne viena ir ne du ivarčius.Taip ginantis bus dideliu problemu,kaip užšoks ant rimtesnės komandos.

• 2

• 6

• 7
  • 1 (IP: 0e722e11f)

Nes į EL gali būti registruotas tik 1 naujas žaidėjas sausio mėn, o Arsenal pirmiau registravo Mkhitaryan.

• 0

• 11
  • GunnerD (IP: d757c9690)

Pamatau startineje Mustafi, nervinis istinka.Toks medis, nu i nx.Holdingas su Millsu bus geri gynejai, subres. Ramsey banke gali pretentuodi i gražiausių. Sveikinu visu Arsenal fanus