Europos lyga: užtikrintos "Lazio", "Atletico" ir "Arsenal" pergalės (VIDEO)

Pagaliau prasidėjo ir Europos lygos ketvirtfinalių kovos, o jose netrūko ir triuškinamų rezultatų ir atkaklių kovų.

Bene lengviausią pergalę pasiekė Londono „Arsenal“, kuri 4:1 (4:1) sutriuškino Maskvos CSKA.

„Arsenal“ įvarčių sąskaitą atidarė Aaronas Ramsey įmušęs 9 minutę, tačiau 15-ąją minutę rezultatą išlygijno Aleksandras Golovinas.

Vis dėlto 23 minutę 11 m baudinį realizavo Alexandre Lacazette, 28-ąją minutę dar kartą įmušė A. Ramsey, o po dar 7 minučių antrąjį savo įvartį pelnė ir A. Lacazette.

Užtikrintą pergalę pasiekė ir Madrido „Atletico“, kuri 2:0 (2:0) įveikė „Sporting“.

„Atletico“ į priekį įsiveržė jau pirmąją minutę, kai įmušė Koke. Antrąjį rungtynių įvartį 40-ąją minutę įmušė Antoine Griezmannas.

Taip pat užtikrintą pergalę pasiekė „Lazio“ ekipa, kuri 4:2 (1:1) įveikė Zalcburgo „Red Bull“.

„Lazio“ 8-ąją minutę išvedė į priekį Senadas Luličius, tačiau 30-ąją minutę po Valono Berishos įvarčio rezultatas tapo lygus.

Po pertraukos įvartį įmušė Marco Parolo, tačiau 71-ąją minutę „Red Bull“ ir vėl išlygino rezultatą, kai pasižymėjo Takumi Minamino.

Vis dėlto 74-ąją ir 76-ąją minutę „Lazio“ įmušė du įvarčius ir nužudė svečius iš Austrijos.

Bene daugiausiai intrigos buvo ir lieka „RB Leipzig“ bei „Marseille“ poroje. „RB Leipzig“ ekipa 1:0 (1:0) sugebėjo įveikti varžovus iš Prancūzijos.

Pergalingą įvartį šiose rungtynėse įmušė Timo Werneris, kuris pasižymėjo per pridėtą teisėjo laiką pirmajame kėlinyje.

Visos atsakomosios rungtynės vyks lygiai po savaitės.

„Lazio“ 4:2 „Red Bull“
8‘ [1-0] S. Lulič
30‘ [1-1] V. Berisha (11m baudinys)
49‘ [2-1] M. Parolo
71‘ [2-2] T. Minamino
74‘ [3-2] F. Anderson
76‘ [4-2] C. Immobile

„Atletico“ 2:0 „Sporting“