Europos lyga: "Sūduva" iš Danijos parsiveža minimalų deficitą

Šį vakarą 20:00 val. Europos lygos pirmąjame kvalfikaciniame į kovą stojo ir trečioji Lietuvos ekipa – „Sūduva“.

Marijampolės komanda pirmąsias rungtynes žaidė išvykoje, prieš „Midtjylland“ klubą, kuris pernai Europos lygoje nukeliavo iki pat Europos  lygos atkrintamųjų varžybų.

Startinės sudėtys:

Sūduva“: Kardum; Svrljuga, A. Jankauskas, Jablan, Slavickas; Kecap, Leimonas, Jamak, E. Jankauskas; Pavlovic, Laukžemis.

Midtjylland“: Dahlin; Novak, Banggaard, Hansen, Nissen; Olsson, Sparv, Poulsen, Sisto; Onuachu, Pusic.

Kaip ir buvo tikimasi, pirmąjame kėlinyje „Midtjylland“ ekipai priklausė iniciatyva ir kamuolio kontrolė, o „Sūduva“ savo progų ieškojo kontraatokose. Realiausią progą pasižymėti danų ekipoje turėjo Paulas Onuachu , tačiau futbolinnkas iš Nigerijos laisvas iš poros metrų į vartus pataikyti nesugebėjo.

Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus 0-0.

Antrojo kėlinio pradžioje spaudimas prie „Sūduvos“ vartų vis didėjo, o jau po dešimties minučių tas pats Onuachu gavęs dar vieną progą nebeklydo – jis smūgiu galva kamuolį pasiuntė į virpstą, nuo kurio kamuolys įkrito į marijampoliečių vartus.

Po šeimininkų įvarčio žaidimas tapo daug atviresnis, o lietuviai vis dažniau atsidurdavo prie varžovų vartų. Tiesa, lemiamose atakų fazėse „Sūduvos“ žaidėjams trūko tikslumo, tad atakos dažniausiai nutrūkdavo svečiams taip ir neatlikus smūgio į varžovų vartus.

Susitikimo pabaigoje aikštėje vėl dominavo danai, tačiau žaidybinės persvaros paversti įvarčiu jie nesugebėjo, tad mačas baigėsi lietuvių nesėkme 0-1.

Atsakomosios šių ekipų rungtynės įvyks lygiai po savaitės Marijampolėje.

Midtjylland“ 1 – 0 „Sūduva“

56` [1 – 0] P. Onuachu