Europos lyga: progų neišnaudojęs "Atlantas" beveik palaidojo šansus žengti tolyn (VIDEO)

Klaipėdos "Atlantas" stojo į kovą Europos lygos atrankos varžybose.

Uostamiesčio ekipos varžovas - Helsinkio HJK.

Pirmajame kėlinyje namuose žaidę Konstantino Sarsanijos auklėtiniai turėjo puikią progą išsiveržti į priekį, tačiau 17-ąją min. 11 metrų baudinio nerealizavo Abdoulas Sylla. Nepavyko įmušti ir varžuvus maudžiusiam puolėjui Maksimovui.

Įpusėjus rungtynėms švieslentėje degė rezultatas 0:0, nepaisant "Atlanto" dominavimo aikštėje.

Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkų laukė šaltas dušas - 53-ąją minutę pasižymėjo Alfredo Morelosas. Nors "Atlantas" stengėsi bent išlyginti rezultatą, jų nelydėjo sėkmė.

Galiausiai 85-ąją min. tas pats A.Morelosas rezultatą padvigubino - 0:2.

Atsakomosios rungtynės įvyks liepos 7-ąją Suomijoje.

Startinės sudėtys:

"Atlantas": Valinčius; Baravykas, Epifanov, Gnedojus, Beneta; Šimkus, Verbickas, Dmitriev; Sylla, Maksimov; Gedminas.

HJK: Dahne, Jalasto, Rexhepi, Tatomirovic, Taiwo; Malolo, Medo; Alho, Tanaka, Oduamadi; Morelos.

Atsarginiai:

"Atlantas": Adamonis, Bartkus, Gašpuitis, Kazlauskas, Papšys, Rakauskas, Raziūnas.

HJK: Uusitalo, Dahlstrom, Forssell, Gadze, Halme, Kolehmainen, Sorsa.