Europos lyga: „AC Milan“ sutriuškinti namuose, „Arsenal“ ir toliau žygiuoja be pralaimėjimų © JumpStory nuotr.

Sužaistos UEFA Europos lygos trečiojo turo rungtynės.

Skaudų pralaimėjimą patyrė „AC Milan“ ekipa, kuri namuose 3:0 nusileido „Lille“ futbolininkams.

Svečiai į priekį išsiveržė 22-ąją minutę po Y. Yazicio realizuoto 11 metrų baudinio.

55-ąją minutę rezultatą padvigubino Y. Yazicis.

58-ąją rungtynių minutę trečią syki pasižymėjo Y. Yazicis ir atvedė ekipą į antrąją pergalę H grupėje.

Kitose rungtynėse lengvą pergalę namuose iškovojo „Arsenal“ futbolininkai, kurie 4:1 nugalėjo „Molde“ ekipą.

Svečiai į priekį išsiveržė 22-ąją minutę po M. Ellingseno įvarčio.

Šeimininkams rezultatą pavyko išlyginti baigiantis pirmajam kėliniui po K. Haugeno įvarčio į savus vartus.

Arsenal“ ekipa į priekį išsiveržė 62-ąją minutę po S. Sinyano įvarčio į savus vartus.

69-ąją minutę trečiąjį ekipos įvartį pelnė N. Pepe.

Galutinis taškas padėtas 88-ąją minutę po J. Willocko įvarčio.

„Arsenal“ futbolininkams tai buvo trečioji pergalė iš tiek pat galimų B grupėje.

„Antwerp“ 0:1 LASK

„Celtic“ 1:4 „Sparta“

„Zagreb“ 1:0 „Wolfsberger“

„Feyenoord 3:1 CSKA Moscow

Crvena zvezda 2:1 Gent