Europos jaunimo čempionatas: Į pusfinalį pateko Italija bei Serbija ir Juodkalnija © Eurofootball.lt
Vokietijoje vykstančiame Europos U-21 futbolo čempionate sužaistos paskutinės A grupės varžybos.
Po jų paaiškėjo, kad grupės laimėtojais tapo Italijos jaunieji futbolininkai, įveikę autsaiderę Kroatiją, o antrą vietą užėmė Serbija ir Juodkalnija, nugalėjusi Baltarusijos vienuolikę.


Italija - Kroatija 1 - 0
21' %p01787
63' %p01748 pašalintas iš aikštės

Kroatai dominavo pirmąsias 20 minučių, tačiau puikiai žaidęs italų vartininkas Amelia neleido jiems įmušti. Artėjant kėlinio viduriui Italija išsiveržė į priekį - po baudos smūgio Del Nero atliko perdavimą ir De Rossi smūgis prie tolimojo virpsto buvo tikslus. Vėliau skirtumas galėjo padidėti, bet nuo Sculli smūgių apsigynė gynėjai ir vartininkas. Antrajį kėlinį vėl geriau pradėjo Kroatijos žaidėjai, ir sužaidus 63 minutes jų viltis padidėjo, nes už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo pašalintas Del Nero. Rungtynių pabaigoje Italija atsitraukė gintis, ir jiems tai gerai pavyko.


Baltarusija - Serbija ir Juodkalnija 1 - 2
13' Oleg Shkabara [1 - 0]
47' Danko Lazovic 11m [1 - 1]
55' Dejan Milovanovic [1 - 2]
14' Timofei Kalachev
57' Aleksandr Hleb

Sužaidus trylika minučių Baltarusija išsiveržė į priekį, bet jau po minutės jie liko dešimtyje, nes raudoną kortelę gavo Timofejus Kalačevas. Netrukus Delibasičiaus smūgis galva buvo atmuštas nuo vartų linijos, o kitoje aikštės pusėje perdavimais sužaidė broliai Hlebai, bet vartininkas apsigynė. Dar kartą serbams nepasisekė kai Vukceviciaus smūgis atsitrenkė į skersinį.
Jau pačioje antrojo kėlinio pradžioje Serbija išlygino rezultatą - baudos aikštelėje buvo pargriautas Delibasičius, ir Lazovičius įmušė baudinį. 55 minutę Milovanovičius iš 16 metrų puikiu smūgiu nuginklavo vartininką Zhaunou ir išvedė savo komandą į priekį. Po dviejų minučių Baltarusijos viltys galutinai žlugo - iš aikštės buvo pašalintas Aleksandras Hlebas. Likusį pusvalandį serbai nesistengė ir devyni baltarusiai atsilaikė nepraleidę daugiau įvarčių.


Viename pusfinalyje susitiks A grupės laimėtojas Italijos rinktinė ir B grupėje antrą vietą užėmusi ekipa: Vokietija, Šveicarija arba Portugalija. Kitame pusfinalyje B grupės nugalėtoja Švedija žais prieš Serbiją ir Juodkalniją.

A grupės turnyrinė lentelė:
(Vieta, Šalis, Pergalės, Lygiosios, Pralaimėjimai, Įmušta, Praleista, Taškai)
1. Italija 2 0 1 4 3 6
2. S. ir J. 2 0 1 6 5 6
3. Baltarusija 1 1 1 4 4 4
4. Kroatija 0 1 2 3 5 1

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...