Europos futbolo čempionato 2020 tvarkaraštis © PA nuotr.

Jau birželio 11 dieną startuoja laukiamiausias šių metų futbolo renginys – Europos futbolo čempionatas 2021 bei jo tvarkaraštis.

Futbolo fiesta vyks visą mėnesį net 11–oje miestų– pirmosios rungtynės bus sužaistos Romoje, o finalas – Londone.

Europos čempionato finalas:

Liepos 11 d. sekmadienis

Italija – Anglija (22.00 val., Londonas)

Europos čempionato ketvirtfinalio etapo tvarkaraštis:

Liepos 2 d. penktadienis

Šveicarija – Ispanija (19.00 val., Sankt Peterburgas)

Belgija – Italija (22.00 val., Miunchenas)

Liepos 3 d. šeštadienis

Čekija – Danija (19 val., Baku)

Ukraina – Anglija (22.00 val. Roma)

Europos čempionato aštuntfinalio etapo tvarkaraštis:

Birželio 26 d., šeštadienis

Velsas – Danija (19.00 val., Amsterdamas)

Italija – Austrija (22.00 val., Londonas)

Birželio 27 d., sekmadienis

Nyderlandai – Čekija (19.00 val., Budapeštas)

Belgija – Portugalija (22.00 val., Sevilija)

Birželio 28 d., pirmadienis

Kroatija – Ispanija (19.00 val., Kopenhaga)

Prancūzija – Šveicarija (22.00 val., Bukareštas)

Birželio 29 d., antradienis

Anglija – Vokietija (19.00 val., Londonas)

Švedija – Ukraina (22.00 val., Glazgas)

-----------------------------

Europos čempionato grupių etapo tvarkaraštis:

Birželio 11 d., penktadienis

A grupė: Turkija – Italija, 22:00 (Roma)

Birželio 12 d., šeštadienis

A grupė: Velsas – Šveicarija, 16:00 (Baku)

B grupė: Danija – Suomija, 19:00 (Kopenhaga)

B grupė: Belgija – Rusija, 22:00 (Sankt Peterburgas)

Birželio 13 d., sekmadienis

D grupė: Anglija – Kroatija, 16:00 (Londonas)

C grupė: Austrija – Šiaurės Makedonija, 19:00 (Bukareštas)

C grupė: Nyderlandai – Ukraina, 22:00 (Amsterdamas)

Birželio 14 d., pirmadienis

D grupė: Škotija – Čekija, 16:00 (Glazgas)

E grupė: Lenkija – Slovakija, 19:00 (Sankt Peterburgas)

E grupė: Ispanija – Švedija, 22:00 (Sevilija)

Birželio 15 d., antradienis

F grupė: Vengrija – Portugalija, 19:00 (Budapeštas)

F grupė: Prancūzija – Vokietija, 22:00 (Miunchenas)

Birželio 16 d., trečiadienis

B grupė: Suomija – Rusija, 16:00 (Sankt Peterburgas)

A grupė: Turkija – Velsas, 19:00 (Baku)

A grupė: Italija – Šveicarija, 22:00 (Roma)

Birželio 17 d., ketvirtadienis

C grupė: Ukraina – Šiaurės Makedonija, 16:00 (Bukareštas)

B grupė: Danija – Belgija, 19:00 (Kopenhaga)

C grupė: Nyderlandai – Austrija, 22:00 (Amsterdamas)

Birželio 18 d., penktadienis

E grupė: Švedija – Slovakija, 16:00 (Sankt Peterburgas)

D grupė: Kroatija – Čekija, 19:00 (Galzgas)

D grupė: Anglija – Škotija, 22:00 (Londonas)

Birželio 19 d., šeštadienis

F grupė: Vengrija – Prancūzija, 16:00 (Budapeštas)

F grupė: Portugalija – Vokietija, 19:00 (Miunchenas)

E grupė: Ispanija – Lenkija, 22:00 (Sevilija)

Birželio 20 d., sekmadienis

A grupė: Italija – Velsas, 19:00 (Roma)

A grupė: Šveicarija – Turkija, 19:00 (Baku)

Birželio 21 d., pirmadienis

C grupė: Šiaurės Makedonija – Nyderlandai, 19:00 (Amsterdamas)

C grupė: Ukraina – Austrija, 19:00 (Bukareštas)

B grupė: Rusija – Danija, 22:00 (Kopenhaga)

B grupė: Suomija – Belgija, 22:00 (Sankt Peterburgas)

Birželio 22 d., antradienis

D grupė: Čekija – Anglija, 22:00 (Londonas)

D grupė: Kroatija – Škotija, 22:00 (Glazgas)

Birželio 23 d., trečiadienis

E grupė: Slovakija – Ispanija, 19:00 (Sevilija)

E grupė: Švedija – Lenkija, 19:00 (Sankt Peterburgas)

F grupė: Vokietija – Vengrija, 22:00 (Miunchenas)

F grupė: Portugalija – Prancūzija, 22:00 (Budapeštas)

Straipsnio įvertinimas: 32 6
  • Euro

    Zajbys kasdien fule nuo vidurdienio ir beveik nesidubliuoja laikas apart grupes lemiamu rungtyniu, manau dauguma rungtyniu vertos demesio

    • +27
  • Euro

    Zajbys kasdien fule nuo vidurdienio ir beveik nesidubliuoja laikas apart grupes lemiamu rungtyniu, manau dauguma rungtyniu vertos demesio

    • +27
  • Euro

    Zajbys kasdien fule nuo vidurdienio ir beveik nesidubliuoja laikas apart grupes lemiamu rungtyniu, manau dauguma rungtyniu vertos demesio

    • +27

Kitos naujienos