Permainingose EČ atrankos rungtynėse Lietuva išplėšė tašką prieš Juodkalniją © AP nuotr.

Dramatiškos Europos čempionato atrankos rungtynės pasibaigė lygiu rezultatu – Lietuva su Juodkalnija sužaidė 2:2.

22-ąją minutę Gvidas Gineitis stipriu smūgiu paleido kamuolį šalia vartų. Prieš kėlinio pabaigą pavojingiausią progą Lietuvos gretose turėjo Arvydas Novikovas, tačiau jo smūgį atrėmė Milanas Mijatovičius.

Netrukus savo pavojingą momentą turėjo ir Juodkalnija. Ryškus Vukanas Savikevičius atitrūko nuo gynėjų, bet Edvinas Gertmonas pademonstravo herojiškumą.

57-ąją minutę Nikola Krstovičius pasiuntė kamuolį į vartus po smūgio galva. Po VAR peržiūros įvartis buvo atšauktas ir rezultatas liko lygus.

71-ąją minutę po puikaus Fedoro Černycho perdavimo gerai atsidengė Gytis Paulauskas bei nuginklavo Juodkalnijos vartininką – 1:0.

Po 7 minučių rezultatą lygino Nikola Krstovičius – 1:1.

Per likusį rungtynių laiką lietuviai vėl buvo pavojingose pozicijose, tačiau nepavyko atlikti smūgio į vartų plotą. Tuo metu kitoje aikštės pusėje gelbėjo Edvinas Gertmonas.

Vis dėlto net ir „Žalgirio“ vartininkas vienoje situacijoje buvo bejėgis. Po kampinio kamuolys patogiai nukrito Stefanui Savičiui, o šis kamuolį „įstūmė“ už vartų linijos – 1:2.

Tačiau net ir Juodkalnijos kapitono įvartis nebuvo pabaiga. Per pridėtą laiką nuostabiu smūgiu Lietuvai tašką išplėšė Fedoras Černychas – 2:2.

Pačiame rungtynių gale Lietuvos futbolininkams dar pavyko išbėgti į kontraataką, tačiau ten likome tuščiomis. Po permainingų rungtynių iškovotas 1 taškas, visgi, atrodo saldus.