11 metrų baudinių fiestoje – pasaulio ir Europos čempionų lygiosios © Zuma Press nuotr.

Trečiadienį finišavo EURO 2020 F grupės kovos.

Paskutinėse rungtynėse Europos čempionai portugalai lygiosiomis 2:2 sužaidė su pasaulio čempionais prancūzais.

Pirmasis mačo įvartis krito 31-ąją minutę, kai 11 metrų baudinį realizavo Cristiano Ronaldo.

Jau per pridėtą pirmojo kėlinio laiką buvo skirtas itin abejotinas 11 metrų baudinys į portugalų vartus, kurį realizavo Karimas Benzema.

Tas pats K. Benzema 47-ąją minutę jau išvedė prancūzus į priekį.

Vis tik portugalai sugebėjo išplėšti tašką – 60-ąją minutę dar vieną 11 metrų baudinį realizavo C. Ronaldo.

Šios lygiosios prancūzams garantavo pirmąją vietą grupėje, portugalai liko treti, tačiau vis tiek žengė į aštuntfinalį.

Standings provided by SofaScore LiveScore
Straipsnio įvertinimas: 1 0
  • xanat
    g

lempa playofai, vienoje pusėje belgai, portugalai, ispanai, prancūzai, italai, o kitoj tik anglai su vikiečiais ir būrys vidutiniokų

ne tik. olandai dar ten

• 0
  • Ka
    Aha

Nieko nesugeba bet vistiek geriausias pasauli, baisu ir pagqlvot kas butu jei dar sugebetu kazka

Geriausias pasauli😂😂😂😂 nejuokink

• -1
  • Gerai

Baik čia teisint ta savo penaldo išmata forzaa juve niekam neidomu visi žino, kas ten per aferiuga.

• -1
  • Na

Tas ronaldo nedurnas yra visiem draugeliam liepia gerai lost o kai pvz gnomas altruistiskos sirdies geras zmogus savo draugu nevargdina leidzia ilsetis kai tuo tarpu pats sau visa varga pasiema ir dirba nabagas

• -6
  • Nu
    .

Nejuokink, visą laiką šūdą malą ir gale vistiek už jį komanda viską padaro. Tiek kiek jis, niekas negauna. Tai tame ir esmė, kad jis nemuša nei pats progas susikūręs, nei baudos smūgį, tik pendelį, nes daugiau nieko nesugeba.

Kaip tau dar nedasunta kad tas ronaldo speceliai nesistengia kad nelaimetu konors perdaug ir neatrodytu labai savanaudis, jis speceliai liepia savo draugeliam gerai lost o pats tyngi jis kad neisniekint per daug varzovu, is pagarbos