EuroFootball.lt švenčia antrąjį gimtadienį © Eurofootball.lt
Taip, būtent šią dieną, lygiai prieš dvejus metus, pradėjo gyvuoti futbolo portalas EuroFootball.lt. Kai kas jį pamėgo iškart, kai kam prireikė laiko, kad jį pamėgtų, kai kam jis nepatiko, tačiau futbolo megėjų internete abejingais jis nepaliko.

Nuo pirmojo gimtadienio praėjo lygiai metai ir mūsų kolektyve per šiuos metus įvyko daug permainų: išėjo seni žmonės, atėjo nauji, pilni energijos ir norintys pasidalinti savo žiniomis su Jumis. Maloniausia yra tai, kad EuroFootball.lt lankytojai išmoko kultūringai reikšti savo mintis ir dalintis savo patirtimi su kitais, o kartais netgi pataisyti naujienas rašančius žmones.

Straipsnius, kuriuos Jūs rašote į skyrelį "Tribūna", mielai skaito ne tik visi portalo lankytojai, bet ir mes, portalo kūrėjai, nes sužinome daug naujo ir mums dar negirdėto, todėl nesustokite rašyti, nesustokite dalintis savo žiniomis su kitais, nes tik taip mes galime Lietuvoje populiarinti šią sporto šaką, Jo didenybę FUTBOLĄ.

EuroFootball.lt kolektyvas norėtų Jums palinkėti nepaliaujamo tikėjimo Lietuvos futbolo ateitimi, patiems aktyviai sportuoti ir kiek įmanoma labiau prisidėti prie futbolo vystymo mūsų šalyje. Likite su mumis ir ateityje.