EURO 2024: X. Shaqiri pelnė nuostabų įvartį, bet Škotija išsaugojo šansus žengti toliau © AP nuotr.

Xherdanas Shaqiri vėl priminė apie save, o Šveicarija A grupės rungtynėse 1:1 sužaidė su Škotija.

13-ąją minutę į priekį įsiveržė škotai po Scotto McTominay įvarčio. Svariai prie įvarčio prisidėjo Fabianas Scharas, kuris ne vietoje ir ne laiku prisilietė prie kamuolio.

26-ąją minutę grubiai klydo škotai, o X. Shaqiri nuostabiu smūgiu rezultatą lygino. Jo reakcija buvo labai greita.

Pirmajame kėlinyje kiek geriau atrodė šveicarai, bet antrame kėlinyje vaizdas buvo kitoks. Škotija turėjo geriausius šansus išplėšti pergalę. Visgi jie buvo paleisti vėjais, vieną kartą gelbėjo Manuelis Akanji, o kitąsyk vartų konstrukcija.

Paskutiniame grupės mače Škotija žais su Vengrija, o Šveicarija su Vokietija. Škotams pakaks tik pergalės, šveicarai šiuo metu jau beveik yra ramūs dėl vietos atkrintamosiose.