EURO 2024 starte – užtikrintas šeimininkų triumfas © Imago-images nuotr.

Penktadienio vakarą startavo 2024 m. Europos futbolo čempionatas.

Itin galingai turnyrą pradėjo šeimininkai vokiečiai, kurie pirmajame mače net 5:1 sutriuškino Škotiją.

Vokietija nuo pat mačo pradžios ėmė dominuoti aikštėje, o pirmojo įvarčio ilgai laukti nereikėjo – jau 10-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Florianas Wirtzas.

19-ąją mimnutę savo komandos pranašumą padvigubino Jamalas Musiala.

Pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje škotų situaciją tapo kritinė, kai po VAR peržiūros į jų vartus buvo skirtas 11 metrų baudinys bei raudona kortelė parodyta Ryanui Porteousui. Baudinį realizavo Kai Havertzas ir vokiečiai po pirmojo kėlinio pirmavo 3:0.

68-ąją minutę varžovų triuškinimą pratęsė Niclasas Fullkurgas.

87-ąją minutę įvartis krito ir į vokiečių vartus, kuomet kamuolį į juos nukreipė pats Vokietijos rinktinės gynėjas Antonio Rudigeris.

Paskutinį tašką šiame mače per pridėtą laiką padėjo Emre Canas.

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė

• TomasHalaMadrid

Kaip Kroos centro 👑 žaidimas įtakoja visos komandos žaidimą,centro dievas ans yr!Per anksti jis tuos bucus kabina,per anksti!

• 44
  • Taitaip

Vokieciams ant tiek nuobodu pasidare dominuot, kad Rudigeris nusprende Neuerio budruma patikrint.

• 40
  • circ-ular

Rudigerio graziausias ivartis sitam mace. siek tiek faina kad taip Gaussian susirinkusiems Shkotikams tas vienas ivartis tiek laimes atnese kaip uz pergale. Visi patenkinti. Vaziuojam toliau.

• 18
  • RMDBvB

Uztikrintas startas seimininkams, siek tiek nusiene startini jauduli , kas pravers ateityje. :) . O skotu siek tiek gaila, kovinga, vieninga tauta, bet siandien akivaizdziai visa galva prastesni.

• 14
  • Sidney Crosby

Dar nemaciau tokiu Skotu beviltisku

• 7
  • Deividas Simonis

Tikrai negaleciau baigti karjeros kai esi geriausias Pasaulyje. Sveikinimai Vokieciams.

• 0
    teisejas

teisejas tai sushiko rungtynes

Koks tau sušiko? Gal tu taisykles persiskaityk iš naujo jei nežinai už ką raudona gavo!

• 3
  • teisejas

• -7
  • Llukas2323

Labai jau lengvai vokieciai perbego skotus, manau ir patys vokieciai supranta, kad varzovas tikrai ne patys pajegiausi ir sios rungtynes nieko dar neparodo, kalbant apie vokieciu pajeguma. Is kitos puses Vokietijos rinktinei isivaziuot, pirmos rungtynes geriau pasibaigti ir negalejo, pergale plius 3 taskai prideda pasitikejimo, kitos rungtynes su vengrais pagal viska turetu buti 6 taskai, o tada isejus is grupiu idomu kaip komanda atrodytu su stipriu priesininku.

• 1
  • petr-ras
    Romualdas

Dar ne kitame etape. Bet užtenka dar 1 taško per kitas dvi rungtynes, ir su tokiu santykiu tikrai išeitų.