EURO 2024: rekordinį įvartį sugėrę italai nukovė albanus © imago-images nuotr.

Europos čempionato B grupėje vyko įnirtinga kova tarp Italijos ir Albanijos ekipų.

Senojo žemyno čempionų titulą ginantys italai tik po atkaklios kovos 2:1 palaužė formaliai vieną silpniausių turnyro komandų.

Susitikimas prasidėjo rekordiniu įvarčiu – jau 23–ąją mačo sekundę N. Bajrami pasinaudojo F. Dimarco klaida išsimetant kamuolį iš užribio ir nepaliko šansų G. Donnarummai (0:1). Tai – pats greičiausias įvartis turnyro istorijoje.

Gavę niuksą čempionai nesutriko.

11–ąją min. po puikios kombinacijos A. Bastoni galva nukreipė kamuolį į vartus ir išlygino skirtumą (1:1).

Italų šturmas tęsėsi ir 16–ąją min. N. Barella tolimu smūgiu persvėrė rezultatą – 2:1.

33–ąją ir 40–ąją min. progas iššvaistė D. Frattesi ir G. Scamacca.

Antrajame kėlinyje albanai nesugebėjo rimčiau pagrasinti varžovų vartams, o italai pernelyg nerizikavo.

Susitikimas baigėsi L. Spalletti auklėtinių pergale 2:1.

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė

• RMDBvB

Nervingas matchas. Aisku, kontroliavo graju, brt siaip pagarba albanams. Visad smagu matyt kai “mazesnes” rinktines kovoja 😄

• 12
  • LFC95

Siemet ziauriai idomus startas! Visi matchai rezultatyvus, reikia tiketis, kad leis pasigrozet ivarciais iki pat finalo pabaigos!

• 3
  • DonatasV

Jeigu atvirai, tai Italija yra viena iš komandų, kurias palaikau, bet vakar tai nerimo buvo. Pirma prasileidžia nepraėjus nė minutei. Bet viskas staiga ištaisoma, italai spaudžia ir išlygina, o vėliau ir persveria rezultatą. Na jau galvoju viskas, pasi italus sportinis pyktis sukilo, dėl to pirmo įvarčio dvidešimt kažkelintą ten sekundę. Bet to trečio įvarčio taip ir nepamatėme, kas pasekoje galėjo italai vėl prisižaisti. Tiksint toms paskutinėms minutėms, jeigu albanų ataka būtu sėkmingiau pasibaigusi, tai šiandien Italijos spauda rašytu "Gėda". P.S. Albanija, tai kaip namie žaidė, visos tribūnos raudonai juodos.

• 2
  • TomasHalaMadrid

Jopapa ir vėl man statyma sušiko tas lempinis albanų įvartis 🤣🤣🤣🤣 nors po pirmo kėlinio galvojau italai sunešios juos,bet taip ir liko 2-1🤷‍♂️

• 1
  • Romss

Gaus per kepala nuo ispanu ir kroatu su tokiu zaidimu 😀

• 1
  • Romss
    LFC95

Neitema turiu spet is kur gavau?? Ir priciom tas pasigirt??? Besmegeni nematai, kad zmogus rase statymu tema ir tuo paciu atsakiau. Tave rimtai ta ximke taip uzdauze, kad net nebeatleidzia jau?? Matosi, kad tiek jau perdziuvo tau tuos smegenys, kad net sunku orientuotis realybeje.. daryk isvadas, nes jei taip, tai rimtai jau greit ir i psihushke uzdarys

Tokia gynyba aiksteje isdeste isizeides LFC95, kad net priverte suabejot jog zmogui trisdesimt akiu sueis kitais metais. Viskas gerai, zmogau. Internete gali jaustis tikruoju savimi 😀