EURO 2024: lažybų bendrovių prognozės ir statymai © Eurofootball.lt

Jau penktadienį, birželio 14 dieną, didžioji dalis Europos mėnesiui laiko savo dėmesį sutelks į Vokietiją, kur įvyks 2024 m. Europos futbolo čempionatas.

Futbolo aistruoliai, kaip įprasta prieš tokius turnyrus, užsiima spėlionėmis ir prognozėmis, kas šį kartą kels trofėjų į viršų, ar kuris futbolininkas taps rezultatyviausiu turnyro žaidėjų.

Savo prognozes dar prieš turnyrą pateikia ir lažybų bendrovės, kurios, šį kartą, aiškaus EURO 2024 favorito nemato.

Čempionato favoritai – anglai ir prancūzai

Europos čempionatai dažniausiai būna itin konkurencingi, o toks turėtų būti ir šis turnyras. Daug ką pasako faktas, kad dabartiniai čempionai italai, pasak lažybų bendrovių, turi ganėtinai mažai šansų apginti šį titulą. Įvairios lažybų bendrovės italų šansus triumfuoti vertina maždaug 5-6 procentais, o dauguma jų šios rinktinės nemato net tarp tų, kurios žais pusfinalyje.

Futbolo čempionato favoritais laikomi anglai ir prancūzai. Daugumoje lažybų bendrovių minimalus pranašumas suteikiamas anglams, tačiau tiek jų, tiek prancūzų šansai vertinami maždaug 20 procentų.

Rimčiausiais anglų ir prancūzų varžovais laikomi vokiečiai, ispanai ir portugalai.

Pusfinalyje – keturi Europos grandai

Kalbant apie komandas, kurios bus pusfinalyje, lažybų bendrovės sutartinai neturi klausimų dėl pirmų trijų komandų. Beveik visos lažybų bendrovės sutartinai teigia, kad pusfinalyje žais Anglija, Prancūzija ir Vokietija.

Anglijos ir Prancūzijos šansai žaisti pusfinalyje vertinami kone identiškai – maždaug 66 procentais. Vokiečių šansai, tuo tarpu, vertinami kiek mažiau nei 50 procentų.

Klaustukų lažybų bendrovėms kyla dėl ketvirtosios komandos. Tiek Ispanijos, tiek Portugalijos šansai žaisti pusfinalyje yra laikomi vienodais – maždaug 40 procentų.

Kova dėl rezultatyviausio žaidėjo titulo

EURO 2024 netruks puikiai žinomų futbolininkų ir kaip visada nemažai dėmesio turėtų sulaukti kova dėl rezultatyviausio turnyro žaidėjo vardo.

Nieko keisto, kad favoritais laimėti šį apdovanojimą yra laikomi Prancūzijos ir Anglijos rinktinės puolimo lyderiai Kylianas Mbappe ir Harry Kane'as.

K. Mbappe laikomas nežymiu favoritu šioje kovoje ir jo šansai vertinami kiek mažiausiai nei 20 procentų. H. Kane'o atveju suteikiama maždaug 16 procentų tikimybė.

Toliau rikiuojasi Cristiano Ronaldo, Jude'as Bellinghamas, Romelu Lukaku ir Olivier Giroud.

Geriausias EURO 2024 žaidėjas

Vis tik įvarčiai nėra viskas, kas lemia sėkmę futbole, todėl EURO 2024 bus renkamas ir geriausias viso turnyro žaidėjas. Anot lažybininkų, intrigos čia netrūks.

Didžiausiu favoritu čia vėl laikomas prancūzas K. Mbappe, už jo nugaros rikiuojasi du anglai – J. Bellinghamas ir H. Kane'as. Nuo jų ne daug atsilieka paskutinį savo karjeros turnyrą žaisiantis Toni Kroosas iš Vokietijos.

Vis tik tikrai negalima nurašyti tokių futbolininkų kaip C. Ronaldo ar Kevino De Bruyne šansų, ypač jei portugalai ar belgai nužygiuos pakankamai toli.

Europos futbolo čempionato 2024 prognozės

Futbolo rungtynės azartas – neatsiejami dalykai. Ne visi futbolo gerbėjai yra pasiruošę rizikuoti pinigais, todėl jie renkasi dalyvavimą Eurofootball.lt spėlionėje, kur be jokios rizikos galima laimėti vertingų prizų.

Žemiau lentelėje tikimybė rinktinėms laimėti „Euro 2024“ pagal lažybų bendrovės „Twinsbet“ bukmeikerius:

Rinktinė Tikimybė
Anglija 22.22%
Prancūzija 20.00%
Vokietija 15.38%
Portugalija 13.33%
Ispanija 11.11%
Nyderlandai 6.67%
Italija 5.88%
Belgija
4.76%
Danija 2.44%
Kroatija 2.44%
Turkija 1.96%
Serbija 1.49%
Šveicarija 1.49%
Austrija 1.23%
Vengrija 1.23%
Škotija 0.99%
Ukraina 0.99%
Čekija 0.66%
Lenkija 0.66%
Rumunija 0.5%
Slovėnija
0.4%
Slovakija 0.2%
Albanija 0.2%
Sakartvelas 0.2%
 • statybos lazybos

  LIKE mano komentara, kas tikrai netikite, kad anglai laimes (be sansu cia jiems..)

  • 5
 • LFC95

  Bandysu laime uzmest 10e ant Top scorer Lukaku + Darwin Nunez 90 kof. Ir labai geras 2 kofas uz E ir F grupiu nugaletojus Belgus ir Portugalus

  • 0
 • Lenkai

  Ims

  • 0
 • pagalba

  Europos futbolo čempionatas 2024 tiesiogiai, transliacija internetu https://www.eurofootball.lt/fu......netu/

  • 0
 • pagalba

  Superkompiuteris pateikė „Euro 2024“ prognozes https://www.eurofootball.lt/fu......ozes/

  • 0

Komentuoti

Prisijungti su FB