EURO 2024 ketvirtfinalis: Ispanija – Vokietija (tiesioginė transliacija) (1:1 po 2 kėl.) © afp nuotr.

Europos čempionato pirmose ketvirtfinalio rungtynėse susitiks Ispanijos ir Vokietijos rinktinės.

Šios rungtynės yra prilyginamos finalui ir šiam teiginiui yra daug pagrindo.

Abi rinktinės kol kas rungtyniauja užtikrinčiausiai šiame čempionate ir jų iškovojamos pergalės nepalieka abejingų. Tiek ispanai, tiek vokiečiai nevengia mušti daug įvarčių ir demonstruoja patikimą gynybą.

Abi rinktinės turi krūvą talentingų žaidėjų, todėl nusimato be galo atkaklios rungtynės ir nieko neturėtų nustebinti galima 11 metrų baudinių serija.

Aštuntfinalyje Vokietija rezultatu 2:0 įveikė Daniją, o ispanai rezultatu 4:1 sutriuškino Sakartvelą.

Prognozuojamos startinės sudėtys:

Ispanija: Unai Simón – Carvajal - Le Normand – Laporte – Cucurella -Pedri – Rodri - Fabián Ruiz – Yamal – Morata – Williams.

Vokietija: Neuer – Kimmich – Rüdiger – Tah – Raum – Andrich – Kroos – Musiala - Gündoğan, Wirtz – Havertz.

Rungtynes nuo 18:40 val. tiesiogiai transliuos GO3, TV3 play ir TV6.

Rungtynės prasidėjo Toni Kroos pražangomis. Jis geltoną kortelę gavo tik antrame kėlinyje.

Po patyrusio vokiečio pražangos rimtą traumą patyrė Pedri, kuris buvo pakeistas. Į aikštę žengė Dani Olmo.

Pirmame kėlinyje buvo nemažai žvalgybos, pavojingi buvo Nico Williamsas su Lamine'u Yamaliu, bet geriausią progą kitoje pusėje turėjo Kai'us Havertzas, kurio smūgį atlaikę Unai'us Simonas.

Antras kėlinys prasidėjo Ispanijos įvarčiu. Dani Olmo žemu smūgiu nuginklavo Manuelį Neuerį. Rezultatyvų perdavimą atliko Lamine'as Yamalis.

Julianas Nagelsmannas netrukus į aikštę metė Niclasas Fullkrugą, kiek anksčiau ir Florianą Wirtzą. Jie pakeitė žaidimą.

89-ąją minutę rezultatą išlygino bei pratęsimą išplėšė Florianas Wirtzas. Herojiškai perdavimą atliko Joshua Kimmichas.

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė

• ccccc

Ka tie komentatoriai kalba vafliai , aisku baudinis , jibana uefa nori savo jibanu ispanu nah

• 13
  • TomasHalaMadrid

🇩🇪 DEUTSCHLAND 🇩🇪 💪💪💪💪

• 12
  • Kei...

Vis tik teisinga,kad vokiečiai išlygino.Tikrai lygiosios pagal žaidimą.

• 10
  • Marcius

Kas čia Krosui nutiko? Įjungė Pepe režimą.

• 8
  • Čia....
    ccccc

Ranka tikrai buvo,palyginus su tokia ranka dano,kai vokiečiams davė tada 11 m

• 6
  • Vokietis

Petuhas kroosas su 5geltonom toliau laksto, apgailetinas teisejas, apgailetini bandymai traumuoti vokieciu zaideja, dievas myli teisybe

• 0
  • N1bestas

Fiureriukai namuciuko asaryciu varventi *** dar traumuoja zaidejus siuksles, bet teisejas vstk isigiimelis didziausias

• 0
  • Vapse px
    Murzius

O ispanų vaidyba, kritinėjimas, vaidinimas niekur nedingęs. Ir vėl iš lėto pradėsiu jų nemėgti.

Vapse *** ka murzius megsta ir ko nemegsta

• 0
  • Expert
    Murzius

Cmon, kai 7 minute jau tavo žaidėją traumuoja, ir už tai net negauna geltonos kortelės, tai kito pasirinkimo kaip ir nelieka. Vien Kroosas snd pagal savo pražangas turėjo 2 raudonas gaut.